IDĘ DO KINA – PROFESJONALNE KINO OBJAZDOWE OUTDOOR CINEMA.

Harmonogram projekcji:

27 maja, sobota:

12:30 – Kicia Kocia mówi Dzień dobry!

14:00 – Kicia Kocia mówi Dzień dobry!

15:30 – Szkoła magicznych zwierząt

17:30 – Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan

20:00 – Martwe zło: Przebudzenie

28 maja, niedziela:

11:30 – Kicia Kocia mówi Dzień dobry!

13:00 – Kicia Kocia mówi Dzień dobry!

14:30 – Szkoła magicznych zwierząt

16:30 – Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan

19:00 – Martwe zło: Przebudzenie

POKAZY FAMILIJNE

„Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!”

Przygodowy, Familijny, Animowany 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe 0+, cena biletu: 16 zł normalny/ ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy, czas trwania: 45 minut, zwiastun: https://youtu.be/2SAkCM_XrvA

WYJĄTKOWA PROMOCJA, NA TEN FILM POPCORN W CENIE 8 PLN!

Opis:

FILM IDEALNY NA PIERWSZE WYJŚCIE Z DZIECKIEM DO KINA!

Rezolutna Kicia Kocia razem z wiernymi przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła wielu nowym sytuacjom. Przygody Kici Koci odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną ciepła i radości codzienność. Czynności, takie jak mycie się, gotowanie, jazda pociągiem, radzenie sobie z przeziębieniem czy zawieranie przyjaźni, pomagają najmłodszym oswajać się z nowymi emocjami i uczuciami. Kicia Kocia znajdzie odpowiedź na wszystko!

Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej to idealna okazja na jeden z pierwszych, niezapomnianych seansów w kinie. Serial „Kicia Kocia” na wielkim ekranie!

„Szkoła magicznych zwierząt”

Familijny, Komedia, Przygodowy, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe 5+, cena biletu: 20 zł normalny, 18 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 16 zł grupowy, czas trwania: 89 minut, zwiastun: https://youtu.be/v51srvmO3F0

Opis:

Szczypta magii pomieszana z odrobiną przyjaźni i dodatkiem tajemnicy. Brzmi jak idealny przepis na zapierający dech w piersiach film, prawda? I tak właśnie jest! Zapraszamy na „Szkołę magicznych zwierząt”. Ida i inni bohaterowie uczą się w niezwykłym miejscu. A można w nim poznać magiczne zwierzęta, które z czasem stają się najlepszymi przyjaciółmi. Co wyniknie z  wyjątkowego spotkania dziewczynki z lisem Rabbatem?

Ida jest nowa w klasie. Jej wychowawczyni wie jednak, co zrobić, żeby dziewczynka poczuła się lepiej i pewniej. A pomoże w tym nic innego, jak właśnie magia. Ida zaprzyjaźnia się z lisem, a kompanem jej nieśmiałego kolegi Benniego staje się żółw. Zwierzęta są obdarzone niezwykłymi zdolnościami: mówią ludzkim głosem, wykonują sztuczki i są chętne do zabawy.

Tymczasem na szkolnych korytarzach zaczyna dochodzić do tajemniczych kradzieży. Znakiem rozpoznawczym sprawcy jest duży, żółty uśmiech. Ida wraz z nowymi kolegami próbuje ustalić, kim jest złodziej. A trzeba przyznać, że bez przyjaciół – także tych zwierzęcych – byłoby znacznie trudniej. Czy zagadka i odnalezienie  winnego będzie dla bohaterów czarną magią?

MEGA PRODUKCJA

„Trzej Muszkieterowie: D’Artagnan”

Przygodowy, 2D NAPISY PL, ograniczenia wiekowe: 13+, cena biletu: 20 zł normalny, 18 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora), czas trwania: 122 minuty, zwiastun: https://youtu.be/zjR7XX0SzGg

Opis:

JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH EUROPEJSKICH PRODUKCJI OSTATNICH LAT

Akcja filmu dzieje się od Luwru po Pałac Buckingham, od slumsów Paryża po oblężenie La Rochelle. W królestwie podzielonym wojnami religijnymi i zagrożonym inwazją Anglii, garstka mężczyzn i kobiet skrzyżuje miecze, by ratować Francję. Głównym bohaterem „Trzech muszkieterów: d’Artagnan” jest d’Artagnan (w tej roli François Civil), który marzy o tym, by zostać muszkieterem. W realizacji tego pragnienia będą próbowali mu pomóc jego nowi przyjaciele: Atos (Vincent Cassel), Portos (Pio Marmaï) i Aramis (Romain Duris). To u ich boku będzie musiał walczyć nie tylko o wolność, ale na jego barkach będzie spoczywała odpowiedzialność za dalsze losy Francji.

STRRRRRASZNY HORROR!

„Martwe Zło: Przebudzenie”

Horror, 2D NAPISY PL, ograniczenia wiekowe: 15+, cena biletu: 20 zł normalny, 18 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora), czas trwania: 97 minut, zwiastun: https://youtu.be/Y-w0-K2s9xc

Opis:

JEDEN Z NAJSTRASZNIEJSZYCH HORRORÓW OSTATNICH CZASÓW!

Akcja filmu Martwe zło: Przebudzenie przenosi się z lasu do miasta. Fabuła opowiada o dwóch nieutrzymujących ze sobą kontaktu siostrach (w ich rolach Sutherland i Sullivan). Ich spotkanie zostaje przerwane pojawieniem się demonów, które potrafią przejmować panowanie nad ludzkimi ciałami. W obliczu najkoszmarniejszej wersji rodziny, jaką można sobie wyobrazić, siostry zmuszone są podjąć brutalną walkę o przetrwanie.

Link do przedsprzedaży online: ‘

Sobota: https://idedokina.pl/trasa_kina/szczegoly/715
Niedziela: https://idedokina.pl/trasa_kina/szczegoly/716

Link do wydarzenia na Facebooku:

https://fb.me/e/JW7Qxmgh

 

Ceny biletów:

Bilet normalny:               20 zł

Bilet ulgowy:                   18 zł

Bilet grupowy:                16 zł*

*seanse dla grup zorganizowanych, grupy minimum 15 osób, rezerwacja grupowa pod numerem telefonu: (22) 357 85 00

Kasa kina otwiera się 60 min przed startem pierwszego seansu.

Ważne! Nie prowadzimy rezerwacji telefonicznej biletów (wyjątkiem są grupy zorganizowane).

Zalecamy zakup biletów online i płatności bezdotykowych.