Drogie Animatorki, Drodzy Animatorzy Kultury, Instruktorki i Instruktorzy! Nauczycielki i Nauczyciele!

Ogłaszamy powrót znanego wydarzenia w nowej formule! Z okazji okrągłych urodzin, Wojewódzki Konkurs Zespołów Teatralnych “O Laur Złotej Rybki” wraca jako przegląd.

Tradycyjnie spotkamy się, by tworzyć i oglądać spektakle, by być razem, integrować społeczność dzieci i młodzieży zakochanych w teatrze. Co nowego chcemy wprowadzić? Rezygnujemy z rywalizacji – na rzecz umiejętności odnajdywania wartości w różnorodności, aktywnego udziału w debacie, przeżywaniu radości z pracy twórczej.

Planujemy, że jubileuszowy 40 Wojewódzki Przegląd Zespołów Teatralnych “O Laur Złotej Rybki” będzie trwał 2 dni, w czasie których zgłoszone grupy zaprezentują swoje spektakle, wezmą udział w warsztatach oraz zabawach integracyjnych, a także w debacie po spektaklowej.

Wydarzenie jest adresowane  do zespołów teatralnych, działających w ośrodkach kultury, szkołach, świetlicach, organizacjach pozarządowych, a także działających  niezależnie, których członkowie mają nie więcej niż 18 lat.

Zgłoszenie chęci udziału prosimy poprzez wypełnienie formularza wstępnego do 30 stycznia 2024 r., dostępnego pod tym linkiem: https://tiny.pl/cvhvl

Uwaga – wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z potwierdzeniem uczestnictwa w wydarzeniu. Zastrzegamy sobie prawo do eliminacji, jeśli liczba chętnych przekroczy regulaminowy limit. Regulamin otrzymają wszystkie grupy, które wypełnią formularz.

Regulamin przeglądu dostępny jest TUTAJ.

Formularz w wersji papierowej TUTAJ.