25 marca br. w naszej szkole na sali gimnastycznej odbył się XII TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY.

Do zawodów zgłosiło się 10 drużyn: SP Kobułty I, SP Kobułty II, SP nr 3 Biskupiec, SP Kałęczyn, Farciarze Kolno, LO Biskupiec, ZSCKR Karolewo, Przyjaciele Rudziska, Rodzinka Borki i Karczewiec. Łącznie w turnieju wystartowało 91 osób.

Drużyny podzielono na dwie kategorie: kategoria pierwsza – SZKOŁY PODSTAWOWE i kategoria druga – OPEN.

Pierwsze miejsce w kategorii pierwszej zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Kobułtach reprezentowana przez chłopców z klasy VIII, II miejsce SP nr 3 w Biskupcu, a III miejsce  SP w Kałęczynie.

Najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii I został Fabian Religa.

Pierwsze miejsce w kategorii drugiej zajęła drużyna LO Biskupiec, drugie miejsce Przyjaciele Rudziska, a trzecie ZSCKR Karolewo.

Najlepszym zawodnikiem turnieju w kategorii II został Adrian Korzeb.

Okazałe puchary i statuetki wręczyła Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kobułtach Pani Urszula Dziąba.

Mecze sędziował sędzia główny turnieju Andrzej Kodym. Organizacją turnieju zajęli się nauczyciele szkoły: Andrzej Kodym, Marzena Kowsz i Katarzyna Wietrzykowska.

Wydarzenie przebiegło w uczciwej i zaciętej atmosferze rywalizacji międzyzespołowej, co przyniosło wiele wrażeń licznie zgromadzonym kibicom.