Przełom listopada i grudnia to czas zmagań młodych szachistek i szachistów walczących o tytuły Drużynowych Mistrzów Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związków Sportowego w Szachach oraz Turnieju Finałowym Szkolnych Lig Szachowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

W dniach 29-30 listopada w szranki stanęły drużyny ze szkół podstawowych, zaś 1 grudnia drużyny ze szkół średnich. W rozgrywkach Drużynowych Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Szachach udział wzięło 19 drużyn z całego województwa. Udział w Mistrzostwach wzięło również 9 szachistów z LZS CKTiS Biskupiec, którzy tym razem reprezentowali swoje szkoły. Najlepsze wyniki osiągnęli:
Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
I miejsce Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Biskupcu w której składzie zagrali reprezentanci LZS CKTiS Biskupiec: Wojciech Tański, Kacper Kopyść, Franciszek Hahn i Antonina Milewska.
Licealiada:
I miejsce Uniwersyteckie XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie, w którego składzie zagrała reprezentantka LZS LZS CKTiS Biskupiec – Anna Kawa.
Igrzyska Dzieci:
IV miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 22 w Olsztynie, w której składzie również zagrał klubowicz LZS CKTiS Aleksander Kopacki.
VII miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. Mazurka Dąbrowskiego w Czerwonce z Mają i Sophie Woytitzki – reprezentantkami LZS CKTiS Biskupiec.

W turnieju indywidualnym rozegranym 3 grudnia pod patronatem Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty wzięło udział 13 zawodniczek i 33 zawodników, którzy w ubiegłym roku szkolnym osiągnęli najwyższe wyniki w ligach szkolnych prowadzonych na terenie Warmii i Mazur. Wśród dziewcząt najlepsza była reprezentantka LZS CKTiS Biskupiec – Anna Kawa (absolwentka Szkoły Podstawowej nr 15 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Olsztynie), która otrzymała puchar za zajęcie I miejsca w kategorii dziewcząt ze szkół podstawowych. Świetnym wynikiem może pochwalić się kolega klubowy Ani – Aleksander Kopacki, (uczeń Szkoły Podstawowej nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w Olsztynie), najmłodszy zawodnik turnieju, który zajął VII miejsce w klasyfikacji ogólnej i II miejsce w kategorii chłopców ze szkół podstawowych.