Serdecznie zapraszamy na zajęcia dla dorosłych w naszym mieście!

Fitness z Basią
Sport wyzwala endorfiny i pozwala zapomnieć o wszystkich troskach. Jeśli chcecie zadbać o swoją kondycję, zajęcia fitness z Basią Milcz są dla Was! Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek i środę o 18:00 w Hali Sportowej na Al. Broni. Karnety do nabycia w Informacji Turystycznej. Nie ma na co czekać!

Szachy z LZS CKTiS
Czy są wśród mieszkańców Biskupca pasjonaci królewskiej gry? Zdecydowanie tak! Zapraszamy na zajęcia, które poprawią wasze umiejętności w grze w szachy. To również świetna okazja, aby poznać nowe twarze i wspólnie rozwijać swoje pasje. Więcej informacji i zapisy u instruktora Pawła Orłowskiego.

Chór Innamorati
To już czas, aby wyjść z ukrycia i pokazać światu swój talent  – Chór Innamorati czeka na nowych wokalistów! Jeżeli czujecie, że śpiewanie sprawia Wam przyjemność i pozwala uwolnić Wam emocje, te zajęcia są zdecydowanie dla Was! Więcej informacji i zapisy w Biskupieckim Domu Kultury.

Zajęcia modelarskie
Te zajęcia są zdecydowanie dla fanów relaksu przy robótkach ręcznych. Wraz z instruktorem uczestnicy uczą się budować modele z różnych tworzyw. Dodatkowo zajęcia uczą cierpliwości i staranności. Duma z wykonanego modelu – to musi być piękne uczucie. Chcecie przekonać się sami? Zapraszamy do zapisów!