Zapraszamy na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

28 stycznia odbędzie się kolejna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Cel tegorocznego 32. Finału WOŚP to: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Motto zbiórki natomiast to „Tu wszystko gra OK!”. Finał dedykowany jest zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Biskupiec oczywiście też zagra!

W niedzielę 28 stycznia już od godzin porannych na ulicach miasta i wielu miejscowości w całej gminie spotkacie naszych Wolontariuszy, którzy będą zbierać datki do WOŚP-owych puszek. O godz. 10 w Biskupcu, przy restauracji “Przystań Włoska” rozpocznie się WOŚP-owy Rajd Pieszy. Od godz. 10:30 w centrum miasta, na Placu Wolności zapraszamy na zumbową rozgrzewkę i kiermasz. O godz. 11, tradycyjnie już ruszy bieg “Zamieniamy kilometry na złotówki”, a ponadto w tym roku do dyspozycji uczestników będą również 2 rowery stacjonarne, na których przejechane kilometry także zamienią się w złotówki. Zapraszamy!

Finał z licytacjami i występami rozpocznie się o godz. 15 w Biskupieckim Domu Kultury.

Jak zawsze zapraszamy na emocjonujące licytacje wszelkich voucherów, przedmiotów, bonów i innych rzeczy przekazanych przez Darczyńców. W galerii zdjęć poniżej znajdziecie bony, które będzie można wylicytować podczas finału! Na zakończenie Finału, o godz. 20 w niebo wzniesie się symboliczne światełko. Drodzy Mieszkańcy, wystarczy, że otworzycie serca tak jak dotychczas, a zbiórka na rzecz WOŚP urośnie w oczach! Wierzymy w to, że razem pobijemy kolejny rekord i damy świadectwo naszych cudownych serc. Grajcie z nami do końca świata i jeden dzień dłużej.

SieMa!

LICYTACJE NA KONCIE ALLEGRO

Zapraszamy do licytacji wyjątkowych przedmiotów na naszym sztabowym koncie Allegro: LINK. Aukcje będą systematycznie uzupełniane.

Aby wziąć w nich udział musicie mieć założone konto. Jak nas znaleźć na Allegro? Wystarczy, że w pasku wyszukiwania wpiszecie nazwę naszego sztabu: CKTiSWOSP4085, a w pasku kategorie wybierzecie opcję: Sprzedawcy.

eSKARBONKA

Wystarczy kliknąć link  —>  eSkarbonka CKTiS a następnie wybrać kwotę, jaką chcesz wrzucić do eSkarbonki WOŚP.

Zapewniamy, że link jest bezpieczny; jego funkcjonalność gwarantuje Fundacja WOŚP.

PUSZKI STACJONARNE

Datki można wrzucać również do puszek stacjonarnych zlokalizowanych w kilkunastu punktach na terenie Gmin: Biskupiec i Reszel.

Wośp