BKS Tęcza Biskupiec awansowała do 1/4 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski.
Biskupieccy piłkarze kolejny raz udowodnili, że trwa ich dobra passa i forma. 4 marca na naszym stadionie Tęcza zmierzyła się z OLIMPIĄ II Elbląg i pokonała rywali 2:1. Sobotnie spotkanie miało być początkiem piłkarskiej wiosny jednak mecz był rozgrywany w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, przy silnym porywistym wietrze, padającym śniegu i od czasu do czasu wychodzącym słońcu. W 22 minucie spotkania Paweł Galik – zawodnik Tęczy – otworzył wynik tego spotkania, dwie minuty później Adrian Podgórski podwyższył prowadzenie Tęczy. Pod koniec OLIMPIA kontratakowała i zdobyła jedną bramkę, lecz ostatecznie i tak Tęcza wygrała spotkanie 2:1. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne rozgrywki!