1 lipca w Biskupcu odbędzie się kolejny festiwal muzyki hip-hopowej.

Pierwszy weekend lipca rozpoczniemy w gorącym stylu. Na biskupieckiej scenie wystąpią dla Was najpopularniejsze gwiazdy rapu. Tegoroczna edycja Warm Up Festiwal odbędzie się 1 lipca w Amfiteatrze Miejskim w Biskupcu. Na scenie zobaczymy:
DONGURALESKO – Gural, Dziadzior. Działa na polskiej scenie hip-hopowej od 1994 roku. Współtworzył takie zespoły jak Rapscalion X, Killza Group, Super Grupa, K.A.S.T.A., PDG Kartel oraz GTW.DGE.
ZBUKU – Michał Buczek to dwudziestoletni raper urodzony w 1992 roku w Prudniku, mieszkający i studiujący obecnie w Opolu. Raper zasłynął na scenie gościnnym występem na płycie Chady „Jeden z Was” w utworze „Tego nie da się naprawić”, w którym według krytyków wypadł bardzo korzystnie.
OLIWKA BRAZIL – Oliwia Bartosiewicz to wyjątkowa, oszałamiająca i wyzwolona do granic – nowa postać w polskim rapie. Niezwykle uroczy styl bycia łączy z nieco hardcorowymi linijkami tekstów w swoich utworach.
GUZIOR – właściwie Mateusz Bluza to polski artysta wykonujący muzykę z gatunku rap. Swoją solową karierę rozpoczął w 2012 roku, kiedy to po raz pierwszy opublikował swój utwór na portalu YouTube. Znany przede wszystkim ze względu na swój charakterystyczny ton głosu i wykonywanie muzyki z pogranicza cloud rap i trap.
KUBAŃCZYK – to polski raper, influencer i amatorski zawodnik MMA. Kubańczyk, a właściwie Jakub Flas urodził się 14 marca 1995 roku w Szczecinie.

Na wstępie rozrusza publiczność WADONG KLAN, a imprezę poprowadzi KOSA aka SKOMPLIKOWANY PROSTAK.

Bilety dostępne są w Informacji Turystycznej (Plac Wolności 5C) oraz na stronie www.alebilet.pl w cenie:
– do piątku 10 czerwca bilety kupicie za 40 zł.
– od 11 czerwca do 15 czerwca będą za 50 zł.
– od 16 czerwca do 30 czerwca za 60 zł.
W dzień festiwalu, czyli 1 lipca, bilet kupicie za 70 zł.

Ważne! Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia mogą uczestniczyć w imprezie pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.

Regulamin imprezy dostępny jest TUTAJ

W związku z organizacją wydarzenia nastąpią zmiany komunikacyjne i organizacyjne na parkingu przed Amfiteatrem Miejskim. W czwartek (30.06) od ok. godz. 18:00 będą wyłączone z użytkowania miejsca parkingowe przed Amfiteatrem Miejskim. Parking zostanie przywrócony do użytkowania w sobotę w godzinach porannych.

warm up festival