Zapraszamy na spektakl „MOA” w wykonaniu Olsztyńskiego Teatru Tańca.

MOA to opowieść o równoległych światach, które potrafią przenikać się we wspólnej, bliżej nieokreślonej przestrzeni. Jest to spotkanie nieoczywiste, a jednocześnie spójne i rzeczywiste, trzech indywidualnych osobowości. “MOA” jest spektaklem, który częściowo powstał podczas lockdownu. Artystki najpierw spotykały się online. Tancerki pracowały w sali prób w Olsztynie, a choreografka – Gosia Mielech – w Poznaniu. Premiera materiału online odbyła się 19 grudnia 2020. Podczas kolejnej, dwutygodniowej, stacjonarnej rezydencji w Olsztynie tancerki pracowały razem z choreografką nad powstałym wcześniej materiałem. Znacznie rozbudowały choreografię i stworzyły pełnowymiarowy spektakl, którego premiera miała miejsce w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie 31 października 2021.

Spektakl jest skierowany do dorosłych i młodzieży.

Bilety w cenie 10 zł dostępne w Informacji Turystycznej (Plac Wolności 5C). W dniu spektaklu bilety można zakupić od godz. 10 do 14 w Informacji Turystycznej, a od godz. 17 w BDK. 

Przed spektaklem odbędą się warsztaty taneczne dla młodzieży 14+ z doświadczeniem tanecznym. Zapraszamy do zapisów pod numerem tel. 89 715 26 95.

moa