„Być kobietą” – pod takim hasłem w BDK Panie będą świętowały swój dzień. – BRAK MIEJSC!

Doskonale wiemy, że Dzień Kobiet powinien trwać przez cały rok, ale skoro zbliża się ta niezwykła data w kalendarzu – świętujemy! 11 marca Biskupiecki Dom Kultury zostanie zamieniony w miejsce służące przyjemności, rozwojowi i rozrywce kobiet. Tego dnia z okazji święta Pań odbędą się wykłady, konsultacje, pokazy, a także finał konkursowej metamorfozy. Przedstawiamy szereg propozycji spędzenia tego dnia w wyjątkowy sposób z wyjątkowymi osobami:

  • Kamila Jodko – szkoleniowiec i ceniona wizażystka, współpracująca z aktorami, agencjami reklamowymi i producentami filmowymi.
  • Marta Pożarlik – czyli Pani od Wizerunku, która inspiruje, motywuje, doradza i ubiera w pewność siebie. Udziela porad w Dzień Dobry TVN.
  • Katarzyna Oskroba-Buńko – Dobry Dietetyk, konsultant żywieniowy, psycholog, współpracuje z osobami z nadwagą, chorymi i dziećmi.
  • Dariusz Podsiad – Szef Kuchni Hotelu Słoneczny Brzeg, absolwent szkoły gastronomicznej, mistrz sztuki kulinarnej, laureat wielu konkursów.
  • Magdalena Kozoń – Lena Beauty, kosmetolog, od czternastu lat dba o piękną i zdrową skórę swoich klientów.
  • Monika Polender – Kwiaciarnia z Duszą, florystka, absolwentka Szkoły Florystycznej Małgorzaty Niskiej w Warszawie, szkoliła się u najbardziej utytułowanych florystów, wykonuje zdjęcia do katalogów branżowych.
  • Joanna Nestorowicz-Kiegiel – Instytut Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych, Między Ustami – Herbaciarnia i Pijalnia Ziół, Zielarnia Dobre Zioło. Instytut łączy działania na rzecz szeroko pojętego zielarstwa. Prowadzą targi, wykłady, warsztaty oraz kursy zawodowe.
  • Custom Drinks Bar Molekularny – podróż do świata kuchni molekularnej, tajniki miksologii, efektowne pokazy.
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Biskupcu – spotkanie pt. Jak usłyszeć książkę – audioteka, prezentacja skarbów bibliotecznych, ciasteczka pełne myśli o książce.

Tego dnia odbędzie się również finał metamorfozy. Na scenie BDK zobaczymy efekt pracy Kamili Jodko i Marty Pożarlik. Jesteśmy pewni, że przemiana będzie niespodzianką zarówno dla Bohaterki, jak i wszystkich uczestników wydarzenia.

Na zakończenie tego pięknego dnia zapraszamy na przedpremierowy seans filmowy pt. “Miłość po angielsku”. Obraz w reżyserii Bena Heckinga, to wyjątkowo wciągająca, rozgrzewająca serce historia miłosna z dozą komedii, dramatu oraz licznymi zwrotami akcji. Film opowiada historię dwójki ludzi: Emily (Natalia Tena) oraz zabawnie uroczego czterdziestodwuletniego Polaka Stefana (Piotr Adamczyk) mieszkającego od lat w Londynie. Para zakochała się w sobie 15 lat wcześniej jednak nie od razu pisany był im przysłowiowy „happy ending”.

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona. Bezpłatne wejściówki zarówno na wydarzenie „Być kobietą” jak i na seans filmowy będą do odbioru od poniedziałku (6.03) w Informacji Turystycznej w godz. 10-16. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki na dane wydarzenie.