Zapraszamy serdecznie na niezapomniane wydarzenie kulturalne!

12 grudnia w Biskupieckim Domu Kultury odbędzie się fascynujące spotkanie z wybitnym reżyserem Krzysztofem Zanussim oraz utalentowanym aktorem Janem Marczewskim. Wieczór uświetni pokaz ich filmu zatytułowanego “Liczba doskonała”.

“Liczba doskonała” to niezwykłe dzieło, w którym Krzysztof Zanussi eksploruje kluczowe tematy swojej kariery, prezentując je w formie intelektualnego thrillera. To film, który skłania do głębokich przemyśleń i zachwytu nad mistrzostwem reżyserskim. Film opowiada o starszym – bogatym i cynicznym człowieku (rola Andrzeja Seweryna), który cudem przeżywa zamach bombowy w Izraelu, jest agnostykiem, który pod koniec życia szuka odpowiedzi o sens życia i odpowiedzi na pytanie, dlaczego akurat jemu udało się przeżyć. Na jego drodze staje młody matematyk (rola Jana Marczewskiego), którego pasją jest rachunek prawdopodobieństwa i metafizyka.

Po seansie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z samym reżyserem Krzysztofem Zanussim oraz aktorem Janem Marczewskim. Będzie to doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o procesie powstawania filmu, zasięgnąć informacji o inspiracjach twórczych oraz zgłębić przemyślenia związane z tematyką “Liczby doskonałej”. Nie przegapcie okazji do spotkania z twórcami i odkrycia tajemnic kuluarów artystycznego świata. Zapraszamy do Biskupieckiego Domu Kultury na niezapomniany wieczór pełen emocji i refleksji.