Warmińska Kuźnia reprezentowała nasze miasto na Przeglądzie Kapel i Zespołów Ludowych w Rzgowie. 

Z okazji 15-lecia Sieci Miast Cittaslow w Rzgowie zorganizowano Przegląd Kapel i Zespołów Ludowych. Nasze miasto reprezentowała Warmińska Kuźnia z Czerwonki. Śpiewając utwory warmińskie i kurpiowskie przeplatane dodatkowo wesołym słowem oczarowali rzgowską publiczność. Razem z delegacją do miasteczka Cittaslow pojechali także Burmistrz Biskupca Kamil Kozłowski, Zastępca Burmistrza Zbigniew Szal, Sekretarz Magdalena Karpińska i Skarbnik Elżbieta Kaczmarczyk, którzy z dumą i radością oglądali występ naszych i pozostałych delegatów. Na scenie zaprezentowały się także zespoły z Sianowa, Rynu, Nowego Miasta Lubawskiego, Barczewa, Olecka, Sieciemina i oczywiście Rzgowa. Wszyscy wspólnie podziwiali swoje występy, wspierali się a następnie integrowali i wymieniali doświadczeniami. Przegląd zakończyła wspólna biesiada, na której śpiewu i tańca nie było końca!