Uroczyste Pożegnanie Dyrektor Bożeny Lasockiej w SP 3.

Z wielkimi emocjami i wzruszeniem żegnaliśmy dotychczasową dyrektor Bożenę Lasocką, która po wielu latach pełnej zaangażowania pracy przeszła na zasłużoną emeryturę. Bożena Lasocka była nie tylko wybitnym pedagogiem i zarządcą, ale również mentorem i przyjacielem dla wielu uczniów i pracowników szkoły. Jej wkład w rozwój i funkcjonowanie placówki jest nieoceniony, a jej zaangażowanie i oddanie pozostaną w pamięci na długo.

Wraz z Bożeną Lasocką na emeryturę odeszły również inne cenione pracowniczki szkoły:

  • Elżbieta Balcerzak – dobry duch sekretariatu, zawsze gotowa do pomocy i wsparcia zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów.
  • Bożena Rosińska – nauczycielka wspomagania oraz opiekunka świetlicy, która przez lata dbała o rozwój i bezpieczeństwo naszych podopiecznych.
  • Hanna Olewiecka – nauczycielka biologii, inspirująca młodzież do zgłębiania tajemnic przyrody i rozwijania pasji naukowych.

Podczas uroczystości, Bożena Lasocka oficjalnie przekazała swoje obowiązki nowej dyrektorce, Justynie Stysiek, która z entuzjazmem i energią podejmie wyzwania związane z prowadzeniem placówki. Jesteśmy przekonani, że pod jej przewodnictwem szkoła będzie dalej się rozwijać, kontynuując tradycje zapoczątkowane przez jej poprzedniczki.

W uroczystości pożegnania wziął udział Zastępca Burmistrza Biskupca Zbigniew Szal wraz z Zastępcą Kierownika Elżbietą Łupińską.

Dziękujemy Pani Bożenie Lasockiej i wszystkim odchodzącym nauczycielkom za ich nieocenioną pracę i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!