W miniony weekend na scenie w BDK zatańczyło blisko tysiąc osób!

10 i 11 czerwca w Biskupieckim Domu Kultury odbyła się 10. edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca 1000 Lakes Dance Cup. Była to trzecia edycja w naszym mieście, wcześniej turniej odbywał się w Olsztynie. Na zmagania taneczne do naszego miasta przyjechało kilkaset uczestników z całej Polski. Można było tańczyć solo, w duetach bądź w formacjach w kategoriach tanecznych takich jak: modern jazz, high heels, hip-hop, dancehall i inne formy tańca. W jury zasiedli: Jakub Mędrzycki, Hanna Szychowicz, Adrianna Piechówka, Yana Olefir i po raz pierwszy w historii turnieju on-line zasiadł Tony Tzar – znakomity instruktor tańca z Los Angeles. O niezwykłą atmosferę na scenie zadbał niezawodny Rademenez, a o najlepszą muzykę DJ Funktion. To były dwa dni znakomitych doznań, emocji i niezwykłego tańca. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy profesjonalizmu i odwagi. Organizatorom wydarzenia – Szkole Monstar z Olsztyna dziękujemy natomiast za zaufanie i wybór naszego miasta. Do zobaczenia za rok!