WSZYSTKIE BILETY SPRZEDANE! Prosimy aby osoby, które nabyły bilety – a z jakiś przyczyn nie będą jednak mogły z nich skorzystać – o zwrócenie biletów do Informacji Turystycznej. Jeśli takie wejściówki do nas wrócą skorzystać z nich będą mogły kolejne zainteresowane.

W tym roku Dzień Kobiet w Biskupcu obchodzimy już w niedzielę 6 marca. Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na godz. 17 do Biskupieckiego Domu Kultury na niezwykłą zabawę z Kabaretem Czesuaf. To 4 fantastycznych ludzi, którzy od 2002 r. rozśmieszają widzów w całej Polsce. Przez ten czas grupa stworzyła kilkanaście autorskich programów komediowych, zdobyła nagrody na największych festiwalach kabaretowych i wystąpiła w najważniejszych realizacjach telewizyjnych. Najbardziej rozpoznawalne numery kabaretu to m.in. „Mowa nienawiści”, „Rośliny doniczkowe” i „Ferie w Zakopanem”. Najnowszy program zespołu nosi tytuł „Skandal!”. Wybierzcie się na skandalicznie śmieszne spotkanie z Kabaretem Czesuaf!

Wstęp dla Pań jest bezpłatny, Panowie wstęp 50 zł. Bilety do nabycia w Informacji Turystycznej (Pl. Wolności 5C) od poniedziałku 21 lutego, w dniach poniedziałek – piątek, w godz. 10-14. Liczba miejsc organiczna. 

Gorąco zapraszamy!