W dniach 17-19 września w Karuzach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów, Seniorów i Mastersów w Kickboxingu Kick Light.

Udział w zawodach wzięły dwie zawodniczki z KS Egida sekcja Biskupiec. Sandra Stupakowska w kategorii junior – 65 kg zdobyła brązowy medal. Zawodniczka w półfinale prowadziła po dwóch rundach. W trzeciej rundzie niestety uległa zawodniczce z Legionowa. – Sandra wpisuje się w historię Naszego Klubu jako pierwsza juniorka, która zdobyła medal w formule kicklight na Mistrzostwach Polski. – komentował trener Bartosz Zabłotny.
Magdalena Budek, juniorka – 65 kg przegrała swoją walkę w ćwierćfinale. Zdaniem trenera walka mogła potoczyć się inaczej i ostatecznie Magda musiała uznać wyższość przeciwniczki.

– Jest nad czym pracować, gdyby przed turniejem ktoś powiedział, że przywieziemy brązowy medal to bym brał to w ciemno. Na turnieju jednak pozostał niedosyt bo wyniki mógł być zdecydowanie lepszy, bo pod względem technicznym nie byliśmy w żaden sposób słabsi. Szkoda, bierzemy się do dalszej pracy.- komentował Bartosz Zabłotny.