7 lipca odbędzie się Memoriał Jerzego Kowalskiego, wybitnego trenera i wychowawcy oraz legendy biskupieckiego kolarstwa.

W niedzielę w Biskupcu odbędzie się XXX Kryterium Kolarskie oraz XIII Memoriał Jerzego Kowalskiego. Wydarzenie to jak zawsze ściąga do Biskupca zarówno czołówkę polskich kolarzy, jak i wielu kibiców. Kryterium zostanie rozegrane na trasie okrężnej o długości 1900 m. Trasa będzie przebiegała ulicami: Mickiewicza, Czynu Społecznego, Przemysłowa, Ostre Koło, Słowackiego i Kryniczną. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do podziwiania zmagań kolarskich oraz licznego kibicowania.

Zgłoszenia zawodników przyjmowane są do 4 lipca na stronie: www.superczas.pl lub w dniu wyścigu w godz. 9-11 w biurze zawodów zlokalizowanym w SP2 w Biskupcu (ul. Mickiewicza 8).

Uwaga! Utrudnienia w ruchu!

W związku z organizacją wydarzenia 7 lipca w godzinach od 13:00 do 17:00 wystąpią utrudnienia w ruchu ulicznym. Ponadto, ze względu na bezpieczeństwo zawodników oraz własne, prosimy o niepozostawianie pojazdów na wymienionych ulicach w tym dniu oraz zaparkowanie ich w sposób umożliwiający wyjazd z pominięciem ulic, po których będzie przebiegał wyścig. Prosimy o zachowanie szczególnej uwagi podczas poruszania się po trasie wyścigu oraz na przejściach dla pieszych w momencie przejazdu kolarzy. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.