Za nami VI edycja Memoriału Andrzeja Biedrzyckiego.

14 drużyn z regionu rywalizowało w dwóch kategoriach wiekowych o puchar. Organizatorzy, czyli rodzina i przyjaciele “Biedrzy” zdecydowali się zaufać biskupieckim pasjonatom futbolu, i po raz pierwszy zorganizowali legendarny memoriał w rodzinnym mieście Andrzeja Biedrzyckiego. Piłkarz był wychowankiem BKS Tęczy Biskupiec. Zmarł w wieku 50 lat w kwietniu 2017 roku. Biedrzycki w barwach Stomilu Olsztyn zagrał w 196 spotkaniach Ekstraklasy. To największa ilość spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywek spośród wszystkich piłkarzy grających dla “Dumy Warmii”. W klubie z Piłsudskiego 69a był trenerem, dyrektorem sportowym, a na końcu kierownikiem zespołu. W regionie pracował jako trener m.in. w Leśniku Nowe Ramuki, Mrągowii Mrągowo, DKS-ie Dobre Miasto czy GKS-ie Wikielec. Nic więc dziwnego, że środowisko piłkarskie o nim pamięta i gra nadal z myślą o nim. Sobotni Memoriał ściągnął do Biskupca prawie 200 piłkarzy i całkiem sporą rzeszę kibiców. Pomimo, iż pogoda nie rozpieszczała to atmosfera była ciepła i bardzo przyjazna. Zwycięzcami IV Memoriału Andrzeja Biedrzyckiego w kategorii Oldboys została drużyna Warmlift Oldboys Olsztyn, natomiast w kategorii Open zwyciężyli Wychowankowie Biedrzy. 

𝗨𝗰𝘇𝗲𝘀𝘁𝗻𝗶𝗰𝘆 𝗠𝗲𝗺𝗼𝗿𝗶𝗮ł𝘂:

𝗢𝗹𝗱𝗯𝗼𝘆𝘀: Falco Olsztyn, Warmlift Oldboys Olsztyn, Oldboys Biskupiec, Przyjaciele Biedrzy, Pisa Oldboys Barczewo, OKP Stomil Biedrzy, Joker Mława.
𝗢𝗽𝗲𝗻: Drużyna Wielkich Serc, R Team, FC Dziki, Wychowankowie Biedrzy, Mrągowia Biedrzy, Duo Dent Dobre Miasto, Egger Biskupiec