Bartosz Kowalewski zwycięzcą 30 edycji turnieju Kotewicz Cup.
Nasz instruktor i aktualny Mistrz Biskupca -Bartosz Kowalewski wygrał w finale 30 edycji turnieju tenisowego Kotewicz Cup w Iławie. Tegoroczne rozgrywki zdobyły rekordowo duże zainteresowanie wśród tenisistów z całego kraju. W turnieju udział wzięło ponad 100 zawodników i zawodniczek. Na rozgrywki składały się zmagania w singlu mężczyzn (kat. wiekowe +35 i +50), mikście, deblu kobiet i deblu mężczyzn. Początkowo planowano, że turniej potrwa przez cały weekend, jednak organizatorzy wiedząc o zbliżającym się niedzielnym deszczu postanowili wszystkie kategorie rozegrać do soboty. To spowodowało, że w piątek grano aż do 3 w nocy. Pomimo szybkiego tempa rozgrywek nasz reprezentant stanął na wysokości zadania i zdominował podium! Serdecznie gratulujemy!