Konkurs plastyczny “Ulepimy dziś bałwana” dla Przedszkoli i Szkół Podstawowych z terenu Gminy Biskupiec.

Konkurs plastyczny “Ulepimy Dziś Bałwana” to doskonała okazja dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych z gminy Biskupiec do wyrażenia swojej twórczości i zdobycia doświadczenia w dziedzinie sztuki plastycznej. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa i przekazania dzieciom wspaniałej przygody twórczego ulepiania bałwana.

Jednak konkurs nie jest zwykłym konkursem rysunkowym – jest to praca zbiorowa (min. 10 osób) o wymiarach nie mniejszych niż 70 x 100 cm, a prace muszą być figuratywne, czyli trójwymiarowe. Nie będą przyjmowane prace w formie obrazków. Technika i fantazja w wykonaniu jest dowolna – liczy się dziecięca wyobraźnia!

Uwaga! Pierwszy etap konkursu należy przeprowadzić w szkole. Wybrane prace w eliminacjach – pierwsze miejsca w każdej grupie wiekowej – będą brały udział w kolejnym etapie. Zwycięskie prace po eliminacjach należy dostarczyć do Biskupieckiego Domu Kultury do 11 grudnia, gdzie odbędzie się drugi etap konkursu. Oczywiście dla zwycięskich grup zostały przewidziane nagrody pieniężne. A wystawa przygotowanych prac odbędzie się podczas tegorocznego Warmińskiego Jarmarku Świątecznego Cittaslow.

Szczegółowe informacje w regulaminie TUTAJ