21 listopada w BDK odbędzie się koncert „Romantic – niezapomniana podróż muzyczna”.

Na scenie Biskupieckiego Domu Kultury wystąpią: polska skrzypaczka – YLO Violin i włoski tenor – Sergio Bettas. W wykonaniu artystów usłyszymy najpiękniejsze romantyczne przeboje muzyki rozrywkowej w języku włoskim i angielskim w przepięknych aranżacjach muzycznych, przy akompaniamencie skrzypiec i podkładów muzycznych.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Informacji Turystycznej (Plac Wolności 5C). Zapraszamy! – Bilety wyprzedane

YLO Violin (Ilona Perz-Golka) jest absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu, a także Konserwatorium Hogeschool w Enschede w Holandii. Skrzypce towarzyszyły jej od najmłodszych lat. W 2008 roku rozpoczęła swą przygodę ze skrzypcami elektrycznymi, grając muzykę rozrywkową i współpracując ze znanymi kompozytorami i Dj-ami. Ilona Perz-Golka jest mieszkanką Gminy Raszyn.

Sergio Bettas przygodę z muzyką zaczynał od gry na instrumentach, potem odkrył w sobie pasję do śpiewu. Włoski tenor jest absolwentem Konserwatorium Sztuki Śpiewu w Ferrarze (Conservatorio Statale di Musica Girolamo Frescobaldi di Ferrara). Swój warsztat doskonalił u znanego włoskiego śpiewaka operowego Nazzareno Antinori’ego. Drogę zawodową Bettas rozpoczął w Teatro Regio w Parmie. W 2008 roku przyjechał do Polski i rozpoczął współpracę z Teatrem Wielkim w Warszawie. Występował w klasykach operowych: Aida, Traviata, Otello, Halka, Straszny Dwór.

BRAK BILETÓW