Przyjechali z różnych zakątków Polski, aby zwiedzić nasze miasto!

W sobotni poranek Biskupiec miał niezwykłą przyjemność gościć członków Klubu Wysokich. To wydarzenie przyciągnęło do naszego miasta aż 160 osób, a całkowita liczba członków tego klubu przekracza imponującą liczbę 1000 osób. Klub Wysokich, powstały w 2006 roku we Wrocławiu, łączy pasjonatów podróży po Polsce, którzy mają wspólną cechę – wyjątkowy wzrost. Już rok po powstaniu klubu odbył się bal w Warszawie, który stał się okazją dla wszystkich jego członków do bliższego poznania się. Wśród członków klubu można spotkać osoby o imponujących wzrostach. Najwyższa kobieta w klubie mierzy aż 1,9 m., podczas gdy najwyższy mężczyzna osiąga nieprawdopodobne 2,14 m. To dowód, że w różnorodności kryje się piękno. Podczas pobytu w naszym mieście, członkowie Klubu Wysokich mieli okazję zwiedzić wiele interesujących miejsc, w tym modelarnię, wystawę aparatów Wiesława Borowskiego oraz wejść na punkt widokowy w kościele św. Jana Chrzciciela. Dodatkowo wysłuchali historii powstania Biskupca, którą opowiedzieli im przewodnicy z CKTiS. Było to dla nas niezwykłe doświadczenie dzielić się tymi atrakcjami z Państwem. Serdecznie zapraszamy do ponownego odwiedzenia Biskupca!