Zapraszamy na kolejny weekend w kinie. 

12 i 13 marca w Biskupieckim Domu Kultury wyświetlone zostaną filmy:

Sobota (12.03):

12:00 – Ups2! Bunt na Arce

14:00 – Skarb Mikołajka

16:00 – Miłość jest blisko

18:00 – Krime Story. Love Story

20:30 – Batman

Niedziela (13.03)

11:00 – Ups2! Bunt na Arce

13:00 – Skarb Mikołajka

15:00 – Miłość jest blisko

17:00 – Krime Story. Love Story

19:30 – Batman

POKAZY FAMILIJNE

„Ups 2! Bunt na Arce” – przygodowy film familijny. Arka Noego od tygodni dryfuje po otwartym morzu z najlepszymi przyjaciółmi Finim i Idą na pokładzie. Niestety wciąż nie widać brzegu, a zapasy żywności powoli się kończą. Tym samym pokój między mięsożercami i roślinożercami zaczyna być zagrożony. Wszystko to prowadzi do serii niefortunnych zdarzeń.

„Skarb Mikołajka” – przygodowy film familijny. Bohater ponadczasowych dzieł René Goscinny’ego i Jean-Jacquesa Sempé, uwielbiany przez dzieci i dorosłych Mikołajek, powraca na kinowe ekrany. Tym razem przebojowy chłopiec wyruszy na poszukiwanie zaginionego skarbu i z pomocą niezastąpionych kumpli postara się zapobiec niechcianej przeprowadzce.

MEGA HIT DLA WSZYSTKICH:

„Miłość jest blisko” – komedia romantyczna z Weroniką Książkiewicz Grzegorzem Małeckim i Olgą BołądźNatalia i Adam znają się od dziecka. Są sąsiadami i najbliższymi przyjaciółmi. Nigdy nie byli parą, ale od zawsze byli razem. To z pewnością będzie najsłodsza komedia jaką zobaczycie.

POKAZY WIECZORNE:

„Krime Story. Love Story”– polska komedia gangsterska. “Krime Story. Love story” to komedia gangsterska Global Studio – twórców filmu “Proceder”. Historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opisana w książce rapera Marcina “Kali” Gutkowskiego, jest jak współczesna ekranizacja “Romea i Julii”.

„Batman” – Science-Fiction, Sensacja, SuperheroJeden z najbardziej oczekiwanych filmów tej dekady! Kolejne wcielenie kultowej postaci Batmana, tym razem oddane w ręce idola i jednego z najbardziej pożądanych aktorów młodego pokolenia – Roberta Pattinsona.

Bilety w cenie 18 zł – normalny i 16 zł – ulgowy (szkolny, studencki [za okazaniem ważnej legitymacji uczniowskiej/studenckiej], seniora, rodziny) można kupić w dniu seansu w BDK lub na stronie internetowej IDĘ DO KINA