19 i 20 lutego w Biskupieckim Domu Kultury wyświetlone zostaną filmy na dużym ekranie.

Harmonogram projekcji:
SOBOTA
13:30 – Sing 2
15:50 – Sing 2
18:00 – Gierek
20:50 – 8 rzeczy, który nie wiecie o facetach

NIEDZIELA
13:00 – Sing 2
15:20 – Sing 2
17:30 – Gierek
20:20 – 8 rzeczy, który nie wiecie o facetach

POKAZY FAMILIJNE
„Sing 2” – animowana, familijna, komedia dla całej rodziny.
Miś koala – Buster Moon i gwiazdorska obsada jego teatru pragną wystąpić na olśniewającej, wspaniałej i ekstrawaganckiej scenie. Jest tylko jeden haczyk: najpierw muszą przekonać najbardziej samotną gwiazdę rocka na świecie, aby do nich dołączyła.

MEGA HIT
„Gierek” – polski, biograficzny film, który przedstawia kulisy politycznej drogi Edwarda Gierka od objęcia funkcji pierwszego sekretarza.
Gierek. Nazwisko, o którym słyszał w Polsce każdy, ale nikt nie zna jego prawdziwej historii. Kim był naprawdę? O czym marzył? Z kim się przyjaźnił? Komu ufał? Kogo kochał? Kto go zdradził?
Historia człowieka, który dziś wciąż budzi skrajne opinie porusza dogłębnie.

PROPOZYCJA NA WALENTYNKI
„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” – komedia romantyczna, czy istnieje idealna komedia dla niej i dla niego? Mamy dobrego kandydata!
O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi faceci znowu ruszają do akcji! Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym: „żyli długo i szczęśliwie”?

Bilety w cenie 18 zł – normalny i 16 zł – ulgowy (szkolny, studencki [za okazaniem ważnej legitymacji uczniowskiej/studenckiej], seniora, rodziny) można kupić w dniu seansu w BDK lub na stronie internetowej IDĘ DO KINA

Bilet VIP dla Klientów Banku BNP Paribas

Dla prawdziwych fanów kina Bank BNP Paribas przygotował niespodziankę. Wystarczy odwiedzić lokalny oddział Banku BNP Paribas, aby dowiedzieć się jak otrzymać Voucher VIP, który można wymienić na bezpłatny bilet do kina na wybrany film. Więcej informacji [TUTAJ]