22 i 23 stycznia w Biskupieckim Domu Kultury wyświetlone zostaną filmy na dużym ekranie.

W sobotę, 22 stycznia:
O godz. 14:00 i 20:50 wyświetlony zostanie film „Spider-Man: Bez drogi do domu”. Największy hit 2021 roku! Po raz pierwszy w historii tożsamość Spider-Mana, naszego superbohatera z sąsiedztwa, zostaje ujawniona. Nie może już spełniać swoich superbohaterskich obowiązków i jednocześnie prowadzić normalnego życia. Dodatkowo naraża na niebezpieczeństwo tych, na których mu najbardziej zależy.

O godz. 16:50 i 18:50 zobaczymy kontynuację polskiej kultowej komedii: „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”. Miłość Agnieszki i Marcina rozkwita, podobnie jak Kasi i profesora Wolańskiego. Babcia Solska marzy już tylko o ślubie jedynego wnusia… Jednak na drodze do szczęścia młodego Zawady staje Bożenka.

W niedzielę, 23 stycznia:
O godz. 11:00 komedia familijna „Clifford. Wielki czerwony pies”.
O godz. 13:00 i 19:50 „Spider-Man: Bez drogi do domu”. Natomiast w godz. 15:50 i 17:50 – „Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4”.

Bilety w cenie 18 zł – normalny i 16 zł – ulgowy (szkolny, studencki [za okazaniem ważnej legitymacji uczniowskiej/studenckiej], seniora, rodziny) można kupić w dniu seansu w BDK lub na stronie internetowej IDĘ DO KINA

Bilet VIP dla Klientów Banku BNP Paribas

Dla prawdziwych fanów kina Bank BNP Paribas przygotował niespodziankę. Wystarczy odwiedzić lokalny oddział Banku BNP Paribas, aby dowiedzieć się jak otrzymać Voucher VIP, który można wymienić na bezpłatny bilet do kina na wybrany film. Więcej informacji TUTAJ