8 i 9 stycznia w Biskupieckim Domu Kultury ponownie zostaną wyświetlone filmy na dużym ekranie.

W sobotę, 8 stycznia zobaczymy:

O godz. 13:30 familijny film przygodowy pt. „Nasze magiczne Encanto”. Film opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście – w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii.

O godz. 15:30 wyświetlony zostanie film familijny pt. „Clifford. Wielki czerwony pies”. Clifford to niezwykły pies znany z popularnych seriali animowanych opartych na książeczkach dla dzieci autorstwa Normana Bridwella.

O godz. 17:30 zobaczymy film oparty na prawdziwej historii „King Richard: Zwycięska rodzina”. Film opowiada o życiu Richarda Williamsa, niezważającego na żadne przeszkody człowieka, który odegrał kluczową rolę w wychowaniu dwóch najbardziej utalentowanych sportsmenek wszech czasów, które z kolei na zawsze zmieniły oblicze tenisa. Ten niezwykle wzruszający film pokazuje, jaką siłę ma rodzina, niezłomność i niezachwiane przekonanie, będące narzędziami do osiągnięcia niemożliwego i zmienienia świata.

O godz. 20:30 wyświetlony zostanie długo wyczekiwana czwarta odsłona przełomowej serii filmów „Matrix Zmartwychwstania”. W nowym obrazie powracają aktorzy z poprzednich części – Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss – w rolach słynnych postaci Neo i Trinity.

W niedzielę, 9 stycznia ponownie wyświetlone zostaną powyższe filmy: o godz. 12:30 – „Nasze magiczne Encanto”, o godz. 14:30 – „Clifford. Wielki czerwony pies”, o 16:30 – „King Richard: Zwycięska rodzina”, a o 19:30 – „Matrix Zmartwychwstania”.

Bilety w cenie 18 zł – normalny i 16 zł – ulgowy (szkolny, studencki [za okazaniem ważnej legitymacji uczniowskiej/studenckiej], seniora, rodziny) można kupić w dniu seansu w BDK lub na stronie internetowej IDĘ DO KINA