19 i 20 listopada do Biskupca ponownie zawita kino.

Jesień to idealny czas na relaks. I właśnie z tego powodu ponownie zapraszamy Was na kolejne wyjątkowe seanse filmowe w Biskupieckim Domu Kultury. Już w piątek 19 listopada do wyboru są dwa różne filmy. Jako pierwszy „ Pszczółka Maja. Mały Wielki Skarb”. Tym razem Maja i Gucio wyruszają z tajną misją. Od tego czy uda im się uratować małą księżniczkę mrówek zależą losy całej łąki. Wiosna nie zdążyła się jeszcze na dobre rozpocząć, a Maja i Gucio już wyruszają z ula w poszukiwaniu przygody. Jak będzie wyglądać ta droga? Przekonajcie się sami! Projekcja filmu o godz. 14 oraz 16. Kolejną propozycją na piątkowe popołudnie jest film „Pitbull”. Seria „Pitbull”, która na zawsze stała się odnośnikiem dla kina sensacyjnego w Polsce, powraca na ekrany w nowej odsłonie. Najnowsza kinowa część uwielbianego przez widzów cyklu Patryka Vegi to powrót do korzeni, które przez lata budowały renomę najpopularniejszego z polskich reżyserów, jak i odświeżenie marki dla nowego, młodego widza. Zapraszamy na seanse o godz. 18:00 i 20:30.

W sobotę 20 listopada ponownie zostaną wyświetlone filmy „Pszczółka Maja” ( godz. 11:00, 13:00 ), „Pitbull” ( godz. 18:00, 20:30 ), natomiast o godz. 15:00 film pt. „Żeby nie było śladów”. Historia jednej z najsłynniejszych i najbardziej dramatycznych zbrodni stanu wojennego popełnionej w maju 1983 roku. To opowieść o zbrodni bez kary, ale przede wszystkim o totalitarnej władzy, która nie cofnie się przed niczym – nawet najbardziej absurdalnym kłamstwem – aby osiągnąć swój cel.

Szczegółowe informacje oraz sprzedaż biletów dostępna na stronie https://bit.ly/idedokina-Biskupiec-19112021. Serdecznie zapraszamy.

plakat kino