W weekend 18 i 19 listopada zapraszamy na seanse kinowe w Biskupieckim Domu Kultury. 

Zapraszamy serdecznie do Kina BDK, gdzie czekać na Was będą cztery niesamowite propozycje filmowe. Harmonogram projekcji:

SOBOTA 18 LISTOPADA

12:00 – Psi Patrol. Wielki film, 14:00 – Kajtek czarodziej, 16:00 – Psi Patrol. Wielki film, 18:00 – Chłopi, 20:15 – Pięć koszmarnych nocy

NIEDZIELA 19 LISTOPADA

11:00 – Psi Patrol. Wielki film, 13:00 – Kajtek czarodziej, 15:00 – Psi Patrol. Wielki film, 17:00 – Chłopi, 19:15 – Pięć koszmarnych nocy

“Psi Patrol: Wielki film” – Kiedy w Mieście Przygód ląduje magiczny meteor, szczeniaki z Psiego Patrolu zyskują supermoce, które przekształcają je w Kosmopieski! Dla Skye, jej nowe moce są spełnieniem marzeń.
“Kajtek Czarodziej” – Kajtek, nastoletni chłopiec o wyjątkowo krnąbrnym usposobieniu, wychowuje się z tatą i babcią. Klasowy psotnik pewnego dnia odkrywa w sobie nadnaturalne umiejętności. Niecodzienny talent w połączeniu z niesfornym charakterem chłopca oznaczają spore kłopoty nie tylko dla szkoły, ale i dla całego miasta.
“Chłopi” – Adaptacja słynnej powieści Władysława Reymonta, za którą polski pisarz otrzymał Nagrodę Nobla. Wykonany w technice animacji malarskiej film to prawdziwe widowisko z imponującymi scenami tańca i bitwy. To dzieło trzeba zobaczyć w kinie!
“Pięć koszmarnych nocy” – Film opowiada o Mike’u, młodym mężczyźnie, opiekującym się swoją 10-letnią siostrą Abby nawiedzanym przez niewyjaśnione zniknięcie jego młodszego brata ponad dekadę wcześniej. Niedawno zwolniony z pracy i zdesperowany, by móc zachować opiekę nad Abby, Mike zgadza się przyjąć posadę nocnego ochroniarza w opuszczonej restauracji: Pizzerii Freddy’ego Fazbeara. Wkrótce jednak Mike odkrywa, że nic u Freddy’ego nie jest tym, czym się wydaje. Z pomocą Vanessy Shelly, lokalnej policjantki noce Mike’a u Freddy’ego doprowadzą go do niewytłumaczalnych spotkań z siłami nadprzyrodzonymi i wciągną go w koszmar.

Bilety w cenie 20 zł – normalny i 18 zł – ulgowy (szkolny, studencki [za okazaniem ważnej legitymacji uczniowskiej/studenckiej], seniora, rodziny) można kupić w dniu seansu w BDK lub na stronie internetowej www.idedokina.pl

W BDK dostępny będzie także barek kinowy z chrupiącym popcornem i napojami. Zapraszamy!