4 i 5 marca w Biskupcu aktualne kinowe hity na dużym ekranie.

Zobacz „Pokolenie Ikea” – ekranizację odważnej opowieści o pragnieniach współczesnych młodych dorosłych. Konieczny do obejrzenia na wielkim ekranie jest również epicki i porywający, fantastyczny film “Wszystko wszędzie naraz”, nominowany w tym roku do Oscara w katergorii “Najlepszy film”.

W naszym repertuarze znajdziesz też familijną komedię “Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka” – tym razem nieustraszeni bohaterowie wyruszą na Daleki Wschód, aby z pomocą swojego magicznego wywaru uratować chińską Cesarzową. W najnowszej odsłonie tego kultowego filmu głosu użyczył Robert Makłowicz! Rano razem ze swoimi pociechami możesz też obejrzeć roztapiającą serca muzyczną animację „Yuku i magiczny kwiat”, czyli pełną wrażeń przygodę małej myszki z ukulele.
Bilety:
SOBOTA LINK
NIEDZIELA LINK
Ceny biletów: Normalny: 20 zł, Ulgowy: 18 zł

Tak prezentuje się cały repertuar:
„Pokolenie Ikea”
w sobotę o 18:30 i 20:30; w niedzielę o 19:45
Piotr Czarny to czarujący trzydziestokilkuletni prawnik. Ciągle goni za adrenaliną, kobietami i imprezami. Za cel postawił sobie zapełnienie spisu kochanek imionami na każdą literę alfabetu. Jego plan staje pod znakiem zapytania, gdy koleżanka z pracy, Olga – jedyna kobieta, z którą jest zupełnie szczery i z którą nie sypia – składa mu ultimatum.
„Wszystko wszędzie naraz”
w sobotę o 15:30; w niedzielę o 17:00 🎞
Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej do uznanego szefa kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.
„Asteriks i Obeliks: Imperium Smoka”
w sobotę o 13:00; w niedzielę o 12:00 i 14:30 🎞
Jest rok 50 p.n.e. Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka porwanej władczyni – księżniczka Sass-Yi, wraz ze swoim wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje Asteriksa i Obeliksa – dwóch dzielnych bohaterów, którzy nie cofną się przed niczym, aby zaprowadzić ład i porządek wszędzie tam, gdzie zapanował chaos i bezprawie… Oraz wszędzie tam, gdzie można przy okazji smacznie podjeść.
„Yuku i magiczny kwiat”
w sobotę o 11:30; w niedzielę o 10:30 🎞
Myszka Yuku mieszka z rodziną w piwnicach zamku. Pewnego dnia dowiaduje się o tym, że jej babcia potrzebuje magicznego kwiatu z Himalajów. Zwierzątko szybko podejmuje decyzję – trzeba ruszyć w drogę i go znaleźć!

W dniach seansów dostępny będzie barek kinowy z chrupiącym popcornem i napojami.

kino