Zapraszamy na kolejny weekend z dobrymi filmami w Biskupieckim Domu Kultury.

W sobotę, 30 października zobaczymy:

O Godz. 11 i 15:30 film „Rodzina Adamsów 2”. Jest to familijna komedia animacyjna z upiorną, lecz nadzwyczaj sympatyczną rodzinką.

Godz. 13 dramat historyczny „Fatima”. Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca opowieść o objawieniach fatimskich, które dały siłę milionom chrześcijan.

Godz. 17:30 film „Diuna”. Jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów roku! Epicka adaptacja jednego z największych światowych bestsellerów w reżyserii twórcy takich filmów jak „Nowy początek” czy „Blade Runnek 2045”. „Diuna” opowiada historię niezwykłej, pełnej przygód i emocji podróży Paula Atreidesa. Ten film po prostu trzeba zobaczyć!

Godz. 20:30 polski dramat „Furioza”. Fascynująca historia o całkowitym oddaniu się pasji, która może być zgubna i doprowadzić do ekstremalnych decyzji, po których nie ma już odwrotu.

Niedziela, 31 października:

O godz. 9 i 11 ponownie zobaczymy komedię „Rodzina Adamsów 2”.
O godz. 13 film „Fatima”, a o godz. 15:30 „Diuna”. Wieczorem o godz. 18:30 wyświetlony zostanie film „Furioza”. Natomiast o godz. 20:50 zapraszamy Was na wieczór Halloweenowy z filmem „Candyman”. Jest to mrożąca krew w żyłach miejska legenda, która powraca w zupełnie nowym wydaniu. Zdobywca Oscara Jordan Peele, twórca przełomowych „Uciekaj!” oraz „To my”, prezentuje świeże spojrzenie na budzącą grozę opowieść o Candymanie – widmowym mordercy z hakiem zamiast ręki. Wszystkie bilety na ten seans w cenie 16 zł.

Bilety w cenie 18 zł – normalny i 16 zł – ulgowy (szkolny, studencki [za okazaniem ważnej legitymacji uczniowskiej/studenckiej], seniora, rodziny) można kupić w dniu seansu w BDK lub na stronie internetowej https://idedokina.pl/

WAŻNE!
Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami możemy zwiększyć liczbę miejsc na sali o dodatkowe 25%. Jeśli jesteście zaszczepieni i posiadacie Unijny Certyfikat Covid (UCC) przy wyborze miejsca na sali wybierzcie koniecznie “bilet Certyfikat”.

kino