4 i 5 czerwca zapraszamy na kolejny weekend kinowy w Biskupieckim Domu Kultury.

W weekend kinowy 4 i 5 czerwca w Biskupieckim Domu Kultury wyświetlone zostaną następujące seanse filmowe:

SOBOTA 4 CZERWCA:
13:30 – Igrzyska zwierzaków
15:30 – Igrzyska zwierzaków
18:00 – Doktor Strange w multiwersum obłędu (2D DUBBING)
20:45 – Doktor Strange w multiwersum obłędu (2D NAPISY)
NIEDZIELA 5 CZERWCA:
13:30 – Igrzyska zwierzaków
15:30 – Igrzyska zwierzaków
18:00 – Doktor Strange w multiwersum obłędu (2D DUBBING)
20:45 – Doktor Strange w multiwersum obłędu (2D NAPISY)
„Igrzyska zwierzaków”
Witajcie w magicznym świecie Sanktuarium – gdzie zwierzęta mają głos, a marzenia się spełniają, jeśli wystarczająco się tego pragnie. To tutaj co roku rozgrywane się wielkie sportowe igrzyska, w których duzi i mali przedstawiciele fauny toczą zaciętą rywalizację o tytuły i cenne puchary. Kto tym razem stanie na podium i zdobędzie szacunek widowni? Czy będzie to któryś z dotychczasowych czempionów, a może zupełnie nowy śmiałek i pretendent do medali. Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie w kinach, na seansie tej przezabawnej, animowanej komedii dla całej rodziny. Urodzona optymistka Daisy marzy o tym, żeby wygrać wielkie zawody dla „Najstraszniejszych zwierząt świata”. Problem w tym, że będąc uroczym ssakiem z gatunku kuoka, przypominającym skrzyżowanie chomika z… kangurem, ma nikłe szanse na rywalizację z największymi i najgroźniejszymi drapieżnikami planety. Ale od czego są upór i wierni przyjaciele. Aby dokonać niemożliwego, Daisy rozpocznie trudny trening pod okiem starego mistrza – Frankiego. Ćwicząc siłę, zręczność i intelekt, zrobi wszystko, żeby udowodnić światu zwierząt, że wola walki i szansa na medale wcale nie musi iść w parze z muskułami, groźnym wyglądem i długością paszczy, szpona czy ogona.
„Doktor Strange w multiwersum obłędu”
„Doktor Strange w multiwersum obłędu” wprowadza i rozwija pojęcie wieloświata do uniwersum Marvela. Wyrusz w nieznane z doktorem Strangem, który z pomocą starych i nowych nadnaturalnych sojuszników, przemierza zaskakujące i niebezpieczne alternatywne światy tocząc walkę z tajemniczym wrogiem. Reżyserem jest Sam Raimi, a producentem Kevin Feige. Występują m.in. Benedict Cumberbatch, Rachel McAdams, Elizabeth Olsen, Patrick Stewart i wielu innych.
Bilety w cenie 18 zł – normalny i 16 zł – ulgowy (szkolny, studencki [za okazaniem ważnej legitymacji uczniowskiej/studenckiej], seniora, rodziny) można kupić w dniu seansu w BDK lub na stronie internetowej www.idedokina.pl