W weekend 9 i 10 kwietnia w Biskupieckim Domu Kultury wyświetlone zostaną dwa kinowe hity.

Harmonogram projekcji:

9 kwietnia – sobota

13:30 i 15:30 – To nie wypanda

17:30 i 20:15 – Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a

10 kwietnia – niedziela

13:00 i 15:00 – To nie wypanda

17:00 i 19:45 – Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a

 

POKAZY FAMILIJNE „To nie wypanda” – przygodowy, animowany film familijny

W filmie Disneya i Pixara pt. „To nie wypanda” poznajemy Mei Lee, pewną siebie trzynastolatkę, szkolną kujonkę i idealną, nie sprawiającą kłopotów córkę. Jednak czas dojrzewania zmieni dotychczas uporządkowany świat dziewczyny w totalny chaos. Jej nadopiekuńcza, by nie powiedzieć natrętna, mama Ming nie odstępuje jej na krok, co tylko pogłębia frustrację nastolatki. A jakby tego było mało, za każdym razem, gdy Mei odczuwa silne emocje (czyli praktycznie ZAWSZE), zmienia się w ogromną… pandkę rudą!

 

MOCNO WYCZEKIWANY „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” – przygodowy, fantasy

Powrót jednej z najbardziej znanych i lubianych serii filmowych świata. Tym razem „Fantastyczne zwierzęta” zostaną bardzo mocno osadzone w świecie Hogwartu. Ten film trzeba zobaczyć!!!

Profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładnąć światem czarodziejów. Nie mogąc powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkną się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz staną do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda. Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka?

Bilety w cenie 18 zł – normalny i 16 zł – ulgowy (szkolny, studencki [za okazaniem ważnej legitymacji uczniowskiej/studenckiej], seniora, rodziny) można kupić w dniu seansu w BDK lub na stronie internetowej www.idedokina.pl  

Plakat kino w BDK