32 harcerzy z Biskupca reprezentowało nasze miasto na Międzyhufcowych Manewrach Obronnych w Bartoszycach. 

W dniach 8-10 października 32 harcerzy z 15 Drużyny Harcerskiej A. Małkowskiego oraz 46 WDH im. Obrońców Westerplatte i 11 WDH im. Mieszka I reprezentowało Hufiec i nasze miasto na Międzyhufcowych Manewrach Obronnych w Bartoszycach. Harcerze wykonali liczne zadania m.in.: pierwszą pomoc, rzut granatem, strzelanie z łuku, kamuflaż, tor Komandosa czy rozpalanie ogniska łącznie z usmażeniem jajecznicy. Przemierzyli także ponad 30 km bardzo dobrze się przy tym bawiąc. Trzy drużyny zostały docenione podczas działań, i tak: Szkarłatne Orły zdobyły 2 miejsce, Dzikie Mustangi – 3 miejsce, a Psi Patrol otrzymał wyróżnienie. Manewry przebiegły bezpiecznie, a więc zasponsorowane przez Gminę Biskupiec apteczki będą służyły młodzieży w dalszych eskapadach. Wielkie brawa dla całej załogi!