Od 8 do 10 lipca Plac Wolności ponownie opanują charakterystyczne wozy ze smakami świata.

Po sukcesie poprzednich edycji Festiwalu Food Trucków w centrum miasta ponownie stanie kilkanaście food trucków z najróżniejszymi przysmakami.  Na miłośników jedzenia na świeżym powietrzu czekać będzie trzydniowa uczta kulinarna o zróżnicowanym menu. Burgery, frytki i pizza, ale także owoce morza, chińskie pierogi, a na słodko churrosy i donaty. To będzie świetna okazja do skosztowania kuchni różnych zakątków świata.

Oprócz pysznego jedzenia na odwiedzających czekać będą dodatkowe atrakcje – m.in. ogródki gastronomiczne i muzyka w tle.

Food trucki dostępne będą od piątku do niedzieli w następujących godzinach:
piątek 15-21
sobota 12-21
niedziela 12-19

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na Facebooku: Food Truck Festivals w Biskupcu vol3 #Moc smaków w jednym miejscu TUTAJ

W związku z organizacją wydarzenia informujemy, że na Placu Wolności nastąpią zmiany komunikacyjne i organizacyjne. W czwartek (7 lipca) od godz. 21:30 będą wyłączone z użytkowania miejsca parkingowe na całym  Placu Wolności – będzie obowiązywał zakaz wjazdu na Plac Wolności. Na zwolnionych miejscach będą instalowane food trucki, parasole, namioty, itp. Impreza zaplanowana jest do godz. 21:00 w piątek i sobotę, a do godz. 19:00 w niedzielę. Cały Plac Wolności zostanie przywrócony do użytkowania w poniedziałek (11 lipca) ok. godz. 6:00. Zachęcamy do korzystania z Parkingu Warmińskiego (wjazdy od ul. Warszawskiej i od ul. Syreny).

PLAKAT FOOD TRUCKI