Finał Bank Spółdzielczy w Szczytnie Wojewódzkiego Pucharu Polski zostanie rozegrany w piątek 23 czerwca 2023 r., na Egger Stadionie Miejskim w Biskupcu im. Andrzeja Biedrzyckiego.

W rywalizacji o Puchar zmierzą się Tęcza Biskupiec i Concordia Elbląg.

Pakiet najważniejszych informacji na temat wydarzenia:

 BILETY 

Bilety na mecz w cenie 10 zł można nabywać w:

  • INFORMACJI TURYSTYCZNEJ w BISKUPCU (Plac Wolności 5C)
    – od poniedziałku do niedzieli, w godz. 8:00 – 18:00
  • KASA BILETOWA NA STADIONIE (ul. Wiosenna 1A) – w dniu meczu od godz. 17:00

Kobiety oraz dzieci do 15 roku życia mogą wejść na mecz za darmo na podstawie odebranej wejściówki w dniu meczu w kasie biletowej na stadionie.

WEJSCIE NA STADION 

Wejście dla kibiców odbędzie się bramą główną za okazaniem biletu.
Prosimy o zajmowanie miejsc w wyznaczonych sektorach.

 PARKINGI 

Parkingi pod stadionem będą dostępne wyłącznie dla VIP-ów oraz zaproszonych gości. Parkingi dla kibiców i mediów zlokalizowane będą w bliskiej odległości wokół stadionu. Zaznaczyliśmy je na poniższej mapie:

 AKREDYTACJE 

Udział mediów w meczach będzie możliwy po ówczesnym złożeniu wniosku o akredytację. Wnioski można składać do 20 czerwca 2023 r., do godz. 12:00 wyłącznie poprzez formularz dostępny TUTAJ 

Akredytacje będą rozdawane przy kasie biletowej w dniu meczu na 1,5 h przed meczem – do rozpoczęcia meczu.

 TRANSMISJA 
Informujemy, że transmisja meczu z kilku kamer wraz z komentarzem odbędzie się na: YouTube 

Drodzy Kibice, aby najbliższy mecz finałowy Wojewódzkiego Pucharu Polski odbył się w pełnym bezpieczeństwie dla jego uczestników, prosimy o dostosowanie się do poniższych wytycznych.

Wstęp na stadion możliwy jest wyłącznie za okazaniem biletu, wejściówki. Osoby, które jeszcze go nie nabyły zapraszamy do Informacji Turystycznej (Pl. Wolności 5C). Bilety dostępne będą również przed meczem w kasie na stadionie. Jednakże w związku z bardzo dużą liczbą uczestników prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion.

Na terenie stadionu obowiązuje kategoryczny zakaz wnoszenia napojów – zarówno w butelkach szklanych jak i plastikowych. Do Waszej dyspozycji będzie strefa gastronomiczna. Zakaz dotyczy także wnoszenia niebezpiecznych i ostrych przedmiotów.

Uwaga! Dzieci poniżej 13 r. życia mogą przebywać na stadionie wyłącznie z opiekunem.

Ponadto w piątek przez cały dzień parkingi na terenie stadionu będą wyłączone z użytkowania. Prosimy kibiców o parkowanie aut na pobliskich parkingach tj. Park Handlowym Tu i Teraz, przy sklepie Netto czy na ul. Warmińskiej.

Zadbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo, by ten wyjątkowy dzień przebiegał bez zbędnych problemów i komplikacji.