26 sierpnia ponownie zabrzmi muzyka Disco Polo!

Zakończenie lata w naszym mieście tak jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku będzie bardzo muzyczne i taneczne! Czeka nas 6 edycja Festiwalu Disco Polo wypełniona dobrymi artystami i najlepszymi hitami. Na scenie zobaczymy: Skynovą, Jacka Gwiazdę, Modelinkę & Model MT, Sensation i Zenka Martyniuka z zespołem 𝐀𝐊𝐂𝐄𝐍𝐓. To będzie wyjątkowo rozśpiewana noc, na której nie może Was zabraknąć.

Sobota, 26 sierpnia, start godz. 18. Serdecznie zapraszamy!

Utrudnienia w ruchu! W związku z organizacją wydarzeń: Festiwalu Disco Polo (26 sierpnia) i Dożynek Powiatowo-Gminnych (27 sierpnia) nastąpią zmiany komunikacyjne i organizacyjne w obrębie ulic al. Broni i Wojska Polskiego.
W czwartek (24.08) od godzin porannych z użycia będzie wyłączony plac apelowy i parkingi przy hali sportowej na terenie byłej jednostki wojskowej przy Al. Broni. Ma to związek z przygotowywaniem sceny na sobotnie i niedzielne koncerty. Plac oraz parking przy hali będzie ponownie otwarty w poniedziałek rano.
W piątek (25.08) od godzin popołudniowych będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po obu stronach drogi wzdłuż bloków (Al. Broni 1A, 1B, 1C).
W sobotę (26.08) od godz. 14:00 i w niedzielę wjazd na osiedle w byłej jednostce wojskowej będzie dozwolony wyłącznie dla mieszkańców usytuowanych tu bloków za okazaniem dokumentu potwierdzającego ich miejsce zamieszkania. Wjazd będzie możliwy tylko od Al. Broni.  Brama od ul. Wojska Polskiego od godz. 14:00 będzie otwarta wyłącznie dla pieszych. Samochody będą kierowane na pobliskie, oznaczone parkingi: przy ul. Żółkiewskiego (w pobliżu Orlika i Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjno-Zawodowego),  parking przy Kościele Bł. Karoliny oraz Parking “Warmiński” przy ul. Warszawskiej.
Także w sobotę po mszy odprawionej w kościele pw. św. Jana Chrzciciela, około godz. 13.00 ruszy pochód dożynkowy. Planowana trasa: kościół, Pl. Wolności, ul. Warszawska, ul. Wojska Polskiego do byłej jednostki wojskowej. W czasie przemarszu mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu ulicznym.
Normalny ruch w obrębie  placu apelowego zostanie przywrócony w niedzielę po godz. 22:00.

plakat disco polo