30 stycznia odbędzie się jubileuszowy 30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Od 30 lat wolontariusze w całej Polsce zbierają fundusze w szczytnych celach. W tym roku będą to środki dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W niedzielę 30 stycznia odbędzie się jubileuszowy 30 Finał WOŚP. Już od rana wolontariusze rozpoczną kwestę uliczną w mieście, jak również po gminie. O 9:45 w Biskupieckim Domu Kultury odbędzie się turniej szachowy “Gramy dla WOŚP”. Natomiast od godz. 11 w centrum miasta spotkają się miłośnicy biegu i spacerów, którzy zamienią kilometry na złotówki w biegu morsa. Na Placu Wolności odbędzie się także kiermasz rozmaitości i kąpiel biskupieckich morsów. Tego dnia w WOŚP-owy rajd udadzą się także lokalni piechurzy. Tradycyjnie o godz. 15 na Miejskiej Hali Sportowej (teren byłej jednostki wojskowej) rozpocznie się finał Wielkiej Orkiestry z licytacjami, aukcjami, kiermaszem i różnymi występami artystycznymi. Na zakończenie uroczystościi wypuszczone zostanie symboliczne światełko do nieba. Serdecznie zapraszamy!

Grajcie dla okulistyki dziecięcej razem z nami!

Biskupiecki sztab uruchomił także eSkarbonkę, do której można dokładać cegiełki w formie on-line. Zachęcamy, wystarczy wejść w link i dokonać płatności wg. poleceń.

Dostępne są także aukcje na sztabowym koncie Allegro. Wierzymy, że jak co roku otworzycie swoje serca i wspomożecie szczytny cel.

Tradycyjne puszki stacjonarne znajdziecie w poniższych punktach:

Grajcie razem z nami!