Zawodnicy LZS CKTiS na eliminacjach do Mistrzostw Polski. 
W tegorocznych eliminacjach Międzywojewódzkich do Mistrzostw Polski zmagali się nasi szachiści. Wyniki reprezentantów przedstawiają się następująco:
Maja Woytitzki – zdobyła 9/10 możliwych punktów i zajęła I miejsce w grupie dziewcząt do 11 lat. To oznacza awans do Finału Mistrzostw Polski oraz uzyskania normy do pierwszej kategorie szachowej. Brawo Maja!
Jakub Tański – jedyny przedstawiciel Warmii i Mazur w grupie chłopców do 9 lat, rozegrał najlepsze zawody w swojej dotychczasowej karierze. Zaczynał z 16 miejsca startowego, a skończył na bardzo dobrym 9 miejscu zdobywając 4,5/9 możliwych punktów. Kuba walczył w każdej partii jak równy z równym i do ostatniej rundy liczył się w batalii o awans do Finału Mistrzostw Polski. Ostatecznie zabrakło jedyne 0,5 punktu, ale wierzymy, że kolejnym razem się uda!
Sophie Woytitzki – podobnie jak Kuba, była jedyną przedstawicielką Warmii i Mazur w grupie dziewcząt do 13 lat. Sophie miała przed sobą bardzo trudne zadanie i niestety w tym przypadku zabrakło również niewiele.  Zdobyte 3/7 punktów wystarczyły na zajęcie 5 miejsca w końcowej tabeli, czego mocno gratulujemy!
LZS CKTiS Biskupiec rośnie w siłę, a sukcesy zawodników napawają dumą nas wszystkich. Brawo!