Już 24 lutego (sobota) zapraszamy wszystkich miłośników lodowatych kąpieli do wspólnej zabawy!

Szykujemy niezapomnianą przygodę pełną magii, kolorów i niespodzianek! “Akademia Pana Kleksa” to tegoroczne hasło przewodnie wydarzenia. W trakcie imprezy nie zabraknie wesołej muzyki, rozgrzewki w gorących rytmach latino i występu zespołu ENERGY GIRLS!
Wybierzemy również najciekawsze i najbardziej fantazyjne przebranie – mile widziane ciekawe, oryginalne stroje!  Całość dopełnią pyszne i różnorodne stoiska. Wydarzenie zakończy pełen ognia i magii występ Pracowni Tańca i Ognia Transfuzja. Dodatkową atrakcją tego dnia będzie także budka 360, która zapewni niezapomniane doznania w wirtualnej rzeczywistości dla wszystkich uczestników! 
Zimowa kąpiel w wodach Dadaju to nie jedyna atrakcja XI Dadajowego Zlotu Morsów. Tego dnia odbędzie się także X edycja Biegu Morsa na trasie 10 km, a także charytatywny kiermasz na rzecz PSONI Koło w Biskupcu i mieszkańca naszej gminy Dominika Gwiazdy. Zapisy na bieg na stronie SUPERCZAS. Wszystkie środki zgromadzone w ramach opłaty startowej trafiają na konto Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Biskupcu. Przypominamy również, że bieg morsa to jednocześnie pierwszy bieg z cyklu Grand Prix Biskupca 2024.

W tym dniu zorganizowany zostanie także darmowy transport z Biskupca na Słoneczny Brzeg w godz. 15:30, 17;30, 18:30, 19:30 a także kursy powrotne w godz. 18:00, 19:00, 20:30. Prosimy Państwa w miarę możliwości o pozostawienie aut przy domostwach i skorzystanie z bezpłatnego przejazdu, który ułatwi nam organizację ruchu. Zapraszamy serdecznie!

Przyjdźcie i zanurzcie się w świat fantazji razem z nami!