Czerwcowy Rajd Rowerowy – Niezapomniany Dzień Pełen Wrażeń.

W minioną niedzielę odbył się Czerwcowy Rajd Rowerowy, który zgromadził liczne grono miłośników dwóch kółek. Tegoroczna edycja była szczególnie wyjątkowa dzięki specjalnym gościom, którzy uświetnili to wydarzenie.

Mieliśmy ogromną przyjemność spotkać się z aktorami Heleną i Janem Marczewskimi, którzy zaprosili nas do swojego domu. To tam, w urokliwym ogrodzie, czekało na nas ognisko, przy którym  w radosnej atmosferze dzieliliśmy się wrażeniami z przebiegu rajdu i cieszyliśmy się wspólnym towarzystwem. Atmosfera była magiczna, a płomienie ogniska dodawały ciepła i tworzyły niezapomniany klimat.

Spotkanie z Marczewskimi było szczególną okazją, ponieważ tego dnia świętowaliśmy 85. rocznicę urodzin wybitnego pisarza Ireneusza Iredyńskiego. Helena i Jan przygotowali z tej okazji wyjątkowy występ – zaprezentowali jeden z najpiękniejszych dialogów autorstwa Iredyńskiego. Ich interpretacja była pełna emocji i głębi, co sprawiło, że wszyscy słuchali z zapartym tchem.

Dziękujemy Helenie i Janowi Marczewskim za gościnność i niezwykłe chwile spędzone razem. To był dzień pełen inspiracji, radości i integracji, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom rajdu za obecność i wspólne świętowanie.

Do zobaczenia na trasie!