Studio Wokalne Sukces zaprasza na casting uzupełniający do zespołu.

STUDIO WOKALNE „SUKCES” funkcjonuje na Mazurach od 1998 roku. Założycielką i kierownikiem artystycznym studia jest Agata Dowhań – dawna wokalistka, niegdyś czołowego zespołu estrady polskiej „ALIBABKI”, która z pasją dzieli się swoimi doświadczeniami scenicznymi z młodymi talentami. Od 2003 roku ze Studiem współpracuje Mariusz Garnowski – muzyk, aranżer, kompozytor, dostarczający autorskich materiałów muzycznych takich jak współczesne aranżacje pieśni ludowych, kompozycje i aranżacje w stylu gospel. Adepci studia mają możliwość stałej prezentacji zdobytych kompetencji artystycznych, biorąc udział w koncertach, konkursach, festiwalach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Adepci Studia Wokalnego SUKCES w swoim dorobku artystycznym posiadają wiele znaczących nagród i wyróżnień m.in : pięciokrotnie zdobyty ZŁOTY APLAUZ na Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Ostatnio zdobyte trofea to: „ZŁOTA MUSZELKA” na  Międzynarodowym Festiwalu „Muszelki Wigier” w Suwałkach, I NAGRODA na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „ORPHEUS IN ITALY” we Włoszech, GRAND PRIX na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „KORONA ORFEUSZA” w Grecji. Ponadto zespół nagrał 3 płyty: „Buki moje” , „Jadą goście” „ Kolędujmy Wraz” , 6 teledysków: „Korzenie rodzinne”, „Lipka”, „Zakochani dzień i noc” „Shackles” „Rozmyślam nad miłością”, „Powstań i chodź” . Wielokrotnie koncertował poza granicami naszego kraju, promując polską kulturę muzyczną m. in. w Niemczech, Francji, w Estonii, na Litwie, w Ukrainie, we Włoszech  i w Grecji. Zajęcia wokalne odbywają się w środy w godz. 17-19 w 2 grupach wiekowych  : 7 -12 lat  i  powyżej 13 lat. W programie nauczania : emisja głosu, śpiew zespołowy i solowy, technika oddechu, interpretacja muzyczna, przygotowanie do koncertów, konkursów, festiwali.

 Chcesz dołączyć do zespołu? Przyjdź na casting! 27 września o godz. 18.00, do Domu Pracy Twórczej Sorboma (Plac Wolności). 

Przygotuj polską, popularna piosenkę (wskazany półplayback). Podczas castingu sprawdzony zostanie również słuch muzyczny, poczucie rytmu i motywacja.

KONTAKT: Agata Dowhań – 516 065 345, Facebook Zespół Sukces Mrągowo

Serdecznie zapraszamy chętnych do wstąpienia w szeregi naszego grona pasjonatów śpiewu!