W pierwszy weekend wakacji w Amfiteatrze Miejskim wystąpią znani artyści kabaretowi.

25 czerwca w Amfiteatrze Miejskim odbędzie się kolejna edycja biskupieckiego kabaretonu. Na scenie z solidną dawką humoru wystąpią gwiazdy. Kabaret K2 – powstał w 2012 roku w Zielonej Górze. Obecnie tworzą go Bartosz Klauziński, Tomasz Łupak i Dominika Najdek, czyli Domi, Łupi i Barciś.
Grupa MoCarta – zespół składający się z czterech muzyków, grających na skrzypcach, altówce i wiolonczeli. Jeżeli dodać do tego humor o wysokiej kulturze, który działa na ludzi bez względu na wiek, narodowość czy poglądy polityczne. Każdy utwór to starannie dobrane fragmenty muzyki klasycznej i rozrywkowej, połączone wraz z akcją sceniczną i kilkoma rekwizytami w całość, doprowadzające Publiczność do spontanicznych wybuchów radości a czasem nawet do łez. Igor Kwiatkowski – współzałożyciel kabaretu Paranienormalni, znany przede wszystkim z odgrywania oryginalnych postaci, takich jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak. Jego widowiska wyróżniają się błyskotliwym humorem, żartami z najwyższej półki, aktualnością i niemal namacalnym kontaktem z publicznością.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w Informacji Turystycznej (Biskupiec, Plac Wolności 5c), tel. 89 715 47 42.

W związku z organizacją wydarzenia informujemy, że  nastąpią zmiany komunikacyjne i organizacyjne na parkingu przed Amfiteatrem Miejskim.

W piątek (24.06.) od ok. godz. 17:00 będą wyłączone z użytkowania miejsca parkingowe przed wejściem do amfiteatru.

Parking zostanie przywrócony do użytkowania w sobotę (25.06.) ok. godz. 23:00.