23 czerwca w Amfiteatrze Miejskim wystąpią znani i lubiani artyści kabaretowi.

Na scenie z solidną dawką humoru wystąpią gwiazdy. Kabaret Młodych Panów – grupa wywodząca się z Rybnika należy do czołówki polskich kabaretów, a ich skecze biją rekordy popularności. Kabareciarze udowadniają na scenie, że nawet do najtrudniejszych tematów potrafią podejść z lekkością i abstrakcyjnym humorem. W końcu śmiech to zdrowie! W skład KMP wchodzą Bartosz Demczuk, Robert Korólczyk, Łukasz Kaczmarczyk, Mateusz Banaszkiewicz.

Bartosz Gajda – to zawodowy komik, który od 20 lat związany jest z kabaretem i telewizją (były członek Kabaretu Łowcy.B.). Autor wielu skeczy, scenariuszy telewizyjnych, przyzwyczajony do blasku fleszy. Wystarczy postawić przed nim kamerę, włączyć a żartami sypie jak z rękawa. Ogrom jego talentu można docenić oglądając kanał 50 Twarzy Gajdy.

Koń Polski – wszystkim kojarzy się z najbardziej znaną kabaretową parą w kraju – Marianem i Helą. Kabaret tworzą Leszek Malinowski, Waldemar Sierański oraz wychowanka Teatru Muzycznego w Gdyni Maria Borzyszkowska. Kabaret występuje na scenie już ponad ćwierć wieku, a karierę rozpoczął od zdobycia Grand Prix na Przeglądzie Kabaretów Paka w Krakowie.

Przygotujcie się na sporą dawkę śmiechu. Zaprezentowane skecze będą pełne niebanalnych treści z nutą absurdu, satyry i poezji.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w Informacji Turystycznej (Biskupiec, Plac Wolności 5c), tel. 89 715 47 42.

Uwaga! W związku z organizacją wydarzenia „Biskupiecki Kabareton” informujemy, że nastąpią zmiany komunikacyjne i organizacyjne na terenie Amfiteatru Miejskiego oraz parkingu przed amfiteatrem. W czwartek (22.06) od ok. godz. 15:00 oraz w piątek (23.06) przez cały dzień będą wyłączone z użytkowania miejsca parkingowe zarówno na terenie placu, jak i przed wejściem do amfiteatru. Parking zostanie przywrócony do użytkowania w sobotę rano.

kabareton