Zapraszamy na kolejne spotkanie Babskiego Gadania, które odbędzie się 23 kwietnia w BDK.

Biskupieckie panie (i nie tylko), tym razem będą miały okazję obejrzeć spektakl teatralny pt. „Inna” w wykonaniu aktorów teatru BaWiMo.

Choć Teatr BaWiMo to grupa amatorska, to jednak dzięki kilkuletniej pracy i pasji gra aktorek oparta na świetnym przygotowaniu oraz błyskotliwych dialogach potrafi zarazem wzruszyć i rozbawić widza, trzyma go w napięciu i zainteresowaniu do końca sztuki.

O spektaklu: Za zamkniętymi drzwiami jednego z najbardziej rygorystycznych więzień w Rosji odsiaduje swoje wyroki sześć kobiet. Osadzone to kobiety w różnym wieku o bardzo trudnej, wręcz tragicznej przeszłości, o której za wszelką cenę chciałyby zapomnieć karmiąc się nawzajem wymyślonymi opowiastkami o sobie. Czy zasłużyły na karę? Pewnego dnia pojawia się NOWA. Dziewczyna o imieniu Inna. Studentka z dobrego domu, z wyrokiem za manifestowanie niezgody wobec systemu w jakim musi żyć…

Spektakl odbędzie się 23 kwietnia, o godz. 17 w Biskupieckim Domu Kultury.

Bezpłatne wejściówki można będzie odebrać w Informacji Turystycznej (Plac Wolności 5C) – od poniedziałku, 11 kwietnia, w godz. 10-15.

plakat spektakl teatralny Inna