BKS Tęcza Biskupiec ponownie awansowała do 4 ligi.

Ostatni mecz tegorocznych rozgrywek z drużyną MKS Jeziorany odbył się na naszym nowym obiekcie w sobotę 18 czerwca. Trybuny zapełniły się po brzegi wiernymi kibicami BKS Tęczy Biskupiec, którzy do ostatniej minuty podziwiali świetną grę piłkarzy. Wszyscy z nadzieją oczekiwali wygranej, która zaowocuje wymarzonym awansem. Tak też się stało. Pierwszą bramkę już w 30 sekundzie meczu zdobył Przemysław Rybkiewicz. Niewiele później, bo w 8 minucie rozgrywek pada 2 bramka również w wykonaniu Przemka, 3 bramka w 9 minucie w wykonaniu Tomasza Strzelca, 4 bramka w 11 minucie -Bartosz Dobroński, 5 i 6 bramka znowu zyskuje Przemysław Rybkiewicz, a ostatnią 7 bramkę zdobywa Michał Wójcik. Spotkanie kończy się wynikiem 7:1 dla Biskupca! Radość, śpiew i prawdziwe sportowe emocje zawładnęły stadionem. BKS Tęcza Biskupiec awansowała do 4 ligi. Nowy stadion ponownie tętnił życiem, a Biskupieckiej drużynie już przyniósł szczęście. Serdecznie gratulujemy!