Zapraszamy na wakacyjne zajęcia dla dzieci i dorosłych.

NAUKA PŁYWANIA
Pływanie to zdrowa i przyjemna aktywność fizyczna. To także umiejętność, która może się przydać w życiu. Wakacyjny kurs pływania dla dzieci to najlepszy sposób na szybką naukę pływania lub oswojenia się z wodą, jeśli dopiero zaczynasz naukę. Zajęcia odbywać się będą na plaży Słoneczny Brzeg w Rukławkach. Turnusy:
LIPIEC:
I turnus – od 4 do 15 lipca
II turnus – od 18 do 29 lipca
SIERPIEŃ:
I turnus – od 1 do 12 sierpnia
II turnus – od 16 do 29 sierpnia

Koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi : 100 zł od osoby. Zapisy oraz szczegółowe informacje w Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Biskupcu, 89 715 26 95.

NAUKA PŁYWANIA

ABC KAJAKARSTWA
Podczas zajęć dzieci opanują umiejętności przygotowania sprzętu, wsiadania i wysiadania oraz sterowania kajakiem, kontrolowania równowagi oraz pływania w różnym tempie. Zajęcia sportowe dla dzieci i ich rodziców poprowadzi Krzysztof Kowalski z CKTiS. Zajęcia będą odbywać się w każdy czwartek po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym na plaży Słoneczny Brzeg w Rukławkach. Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem telefonu: 601 677 263.

abc kajakarstwa

TRIATHLON TURYSTYCZNY
W każdą środę lipca i sierpnia zapraszamy serdecznie na triathlon turystyczny składający się z trzech etapów: rowerowy, kajakarski oraz pieszy. Trasę rozpoczynamy od przejazdu rowerem z miejsca zbiórki na plażę Słoneczny Brzeg w Rukławkach. Następnie przepłyniemy kajakiem na półwysep Malakop. Tam odbędzie się piesza wędrówka w pięknych okolicznościach przyrody. Powrót do Biskupca odbędzie się tą samą trasą. Szczegółowe informacje oraz zapisy w CKTiS ( tel. 601 677 263 ).

TRIATHLION

JOGA W PARKU MIEJSKIM

W każdy piątek lipca i sierpnia będą odbywać się darmowe zajęcia jogi.  Trening w plenerze, w otoczeniu zieleni może być początkiem przygody z jogą. Na zajęciach możemy przekonać się, że joga to nie tylko zwykłe ćwiczenia fizyczne ale coś znacznie więcej. Zajęcia są skierowane do każdego bez względu na poziom zaawansowania i wiek. Wystarczy wziąć ze sobą wygodny strój, matę i koc. Zajęcia poprowadzi dyplomowany nauczyciel jogi Żaneta Hołownia.
W przypadku deszczu lub zimna zajęcia odbędą się w hali sportowej (al. Broni). Zapraszamy!
JOGA