Zapraszamy na wakacyjne zajęcia dla dzieci i dorosłych.

NAUKA PŁYWANIA

Zajęcia będą odbywać się na plaży Słoneczny Brzeg w Rukławkach. Kurs przeznaczony jest dla dzieci od 6 roku życia, a płatność za niego wynosi 200 zł. Zapisy oraz szczegółowe informacje: Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Biskupcu, 667 772 695, 89 715 26 95.

LATO W MODELARNI

Zajęcia dla dzieci i młodzieży od 8 lat będą odbywać się w każdą środę lipca i sierpnia o godz. 10:00. Zajęcia poprowadzi Andrzej Przeradzki, który wprowadzi uczestników w fascynujący świat modelarstwa. Zapisy pod nr tel. 667 772 695.

Dołączcie do nas i spędźcie kreatywnie czas podczas wakacji!

ABC KAJAKARSTWA

Zajęcia sportowe dla dzieci i ich rodziców poprowadzi Krzysztof Kowalski z CKTiS. Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek na plaży Słoneczny Brzeg w Rukławkach po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym . Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem telefonu: 601 677 263.

TRIATHLON TURYSTYCZNY

W każdą środę lipca i sierpnia zapraszamy serdecznie na triathlon turystyczny składający się z trzech etapów: rowerowy, kajakarski oraz pieszy. Szczegółowe informacje oraz zapisy w CKTiS – Krzysztof Kowalski tel. 601 677 263.

JOGA W PARKU MIEJSKIM

W każdy czwartek lipca będą odbywać się darmowe zajęcia jogi.  Zajęcia są skierowane do każdego bez względu na poziom zaawansowania i wiek. Wystarczy wziąć ze sobą wygodny strój, matę i koc. Zajęcia poprowadzi dyplomowany nauczyciel jogi Żaneta Hołownia.
FITNESS
W każdy poniedziałek i każdą środę lipca o godz. 19:00 odbywać się będą także zajęcia fitness pod chmurką. Zajęcia poprowadzi motywująca trenerka – Barbara Milcz, która pomoże odkryć radość i korzyści płynące z regularnego treningu. Karnety do nabycia w Informacji Turystycznej (Plac Wolności 5C).