Zapraszamy na wakacyjne zajęcia dla dzieci i dorosłych.

NAUKA PŁYWANIA

Zajęcia będą odbywać się na plaży Słoneczny Brzeg w Rukławkach. Kurs przeznaczony jest dla dzieci od 6 roku życia, a płatność za niego wynosi 100 zł. Zapisy oraz szczegółowe informacje: Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Biskupcu, 667 772 695, 89 715 26 95.

WAKACJE Z ROWEREM

Zapraszamy na aktywne zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 11-14 lat. Zajęcia odbywać się będą w trzech tygodniowych turnusach. Zapisy oraz szczegółowe informacje w CKTiS, tel. 667 772 695.

ABC KAJAKARSTWA

Zajęcia sportowe dla dzieci i ich rodziców poprowadzi Krzysztof Kowalski z CKTiS. Zajęcia będą odbywać się w każdą środę na plaży Słoneczny Brzeg w Rukławkach po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym . Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem telefonu: 601 677 263.

TRIATHLON TURYSTYCZNY

W każdą środę lipca i sierpnia zapraszamy serdecznie na triathlon turystyczny składający się z trzech etapów: rowerowy, kajakarski oraz pieszy. Szczegółowe informacje oraz zapisy w CKTiS – Krzysztof Kowalski tel. 601 677 263.

JOGA W PARKU MIEJSKIM

W każdy czwartek lipca będą odbywać się darmowe zajęcia jogi.  Zajęcia są skierowane do każdego bez względu na poziom zaawansowania i wiek. Wystarczy wziąć ze sobą wygodny strój, matę i koc. Zajęcia poprowadzi dyplomowany nauczyciel jogi Żaneta Hołownia.
W przypadku deszczu lub zimna zajęcia odbędą się w hali sportowej (al. Broni).
FITNESS
W każdy poniedziałek i każdą środę lipca o godz. 19:00 odbywać się będą zajęcia fitness pod chmurką. Zajęcia poprowadzi motywująca trenerka – Barbara Milcz, która pomoże odkryć radość i korzyści płynące z regularnego treningu. Karnety do nabycia w Informacji Turystycznej (Plac Wolności 5C).