27 lutego nad Dadajem odbędzie się kolejny zlot miłośników morsowania i biegania. 

Od 9 lat miłośnicy kąpieli w zimnej a wręcz lodowatej wodzie spotykają się na plaży Słoneczny Brzeg, aby wspólnie pomorsować. “Mikołajem możesz być cały rok “to tegoroczne hasło przewodnie wydarzenia, które odbędzie się 27 lutego w Rukławkach. Tego dnia odbędzie się także 8 edycja Biegu Morsa na trasie 10km, a także charytatywny kiermasz dla malutkiej mieszkanki Biskupca – Lili Łysak. Zapisy na bieg na stronie SUPERCZAS Ważne! Wpłaty startowe należy kierować na skarbonkę dedykowaną biegowi do 23 lutego. Link do skarbonki: [TUTAJ]. Regulamin biegu dostępny jest [TUTAJ].

Cały dochód z imprezy oraz opłaty startowe za bieg będą przeznaczone dla małej wojowniczki Lili. W trakcie wydarzenia odbędą się także występy artystyczne i taneczne – Oliwia Ciechacka, Marietta Ostapczuk, Amelia Kwiatkowska, Mateusz Matlas, Warmińska Kuźnia, Węgojska Strużka,  Studio Wokalne Sukces, Zumba Latino Dance z Karolem Tomczakiem, Pracownia Tańca i Ognia Transfuzja. Nie zabraknie również pysznych i różnorodnych stoisk przygotowanych przez Sołectwa Gminy Biskupiec, jednostki organizacyjne, lokalnych przedsiębiorców i mieszkańców. W tym dniu zorganizowany zostanie także darmowy transport z Biskupca na Słoneczny Brzeg o godz. 11:30- i 12:30, a także kurs powrotny o godz. 14:00. Zapraszamy serdecznie wszystkich na morsowanie, bieganie, pyszne jedzenie i aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Więcej szczegółów dostępnych na profilu Biskupieckich Morsów na Facebooku. Zapraszamy!

UWAGA!

W związku z bardzo ograniczoną liczbą miejsc parkingowych na plaży Słoneczny Brzeg zwracamy się z wielką prośbą do uczestników 9 Dadajowego Zlotu Morsów o parkowanie aut wyłącznie w wyznaczonych miejscach!! Oprócz parkingu przy Hotelu dodatkowo do Państwa dyspozycji będzie parking w wyznaczonym miejscu na poniższej mapie (kierunek Nasy), gdzie odpowiednie służby zadbają o sprawny ruch i bezpieczeństwo. Parking TECHNICZNY dla osób obsługujących stoiska także został wyznaczony na mapce poniżej.

Ponadto, aby ograniczyć ruch drogowy uruchomiliśmy transport z Biskupca do Rukławek w godz. 11:30, 12:00, 12:30, 13:00 oraz kurs powrotny o godz. 14:00. W przypadku dużej ilości osób zwiększymy ilość kursów. Bus przyjeżdżać i odjeżdżać będzie z przystanku autobusowego na ul. Warszawskiej – koło Kościoła bł. Karoliny!! Prosimy Państwa w miarę możliwości o pozostawienie aut przy domostwach i skorzystanie z bezpłatnego przejazdu, który ułatwi nam organizację ruchu. Jeszcze raz prosimy o dostosowanie się do powyższych wytycznych!