W najbliższy weekend na Warmii i Mazurach odbędzie się Rajd Polski!

Przed nami jedna z największych imprez motorsportowych w Europie. W tegorocznym Rajdzie Polski wystartuje ponad 80 załóg z 25 państw, które będą rywalizowały o końcowy triumf w trzeciej rundzie mistrzostw Europy oraz w drugiej odsłonie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. W tym roku Rajd Polski zagości również w naszym mieście! W niedzielę 21 maja najszybsi zawodnicy z Europy pokonają odcinek specjalny na terenie Gminy Biskupiec. Zapraszamy wszystkich sympatyków tego sportu do oglądania poczynań kierowców w specjalnie przygotowanych strefach kibicach zaznaczonych na mapach poniżej. Jednym z miejsc postojowych pojazdów będzie również Plac Wolności, gdzie można będzie podziwiać startujące w rajdzie auta. Warto dodać, ze w tej edycji Rajdu Polski wystartuje również załoga Steakownia Rally z Biskupca. Mateusz Domin/Kevin Komar pojadą Fordem Fiesta Rally4 z numerem 63.

Bilety i karnety na wejście na odcinki specjalne znajdziecie Państwo na stronie organizatorów https://rajdpolski.pl/pl/2023/bilety-i-karnety Zgodnie z informacjami na warmińskich i mazurskich szutrach będzie rywalizowała plejada znakomitych zawodników. Zachęcamy do kibicowania! Jednocześnie prosimy Państwa o zachowanie ostrożności i dostosowywanie się do wszelkich komunikatów organizatorów w sprawach bezpieczeństwa.

Utrudnienia w ruchu! Od piątku 19 maja, od godz. 21 do poniedziałku 22 maja do godz. 6 rano wyłączony z użytkowania będzie cały Plac Wolności. Ruch kołowy od ul. 1 maja odbywać się będzie przez ul. Bogusławskiego. Za utrudnienia przepraszamy!